Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás vagy terhesség?...

Felfázás vagy terhesség? Látom sokan kérdezték már ezt hasonló tünetekkel, de gondoltam én is megkérdezem.

Figyelt kérdés
Folyamatos vizelési ingerem van, fájó, szúró érzéssel, sokszor csak pár csepp jön, és sokszor folyás is van a vizeletembe, mellette alhasi menstruációs görcsök (nem gyakori) a melleim érzékenyek, és duzzadtak, érzékeny vagyok lelkileg, és hányingerem is van.3 nap múlva kell megjönnie, párommal nem védekezünk mert szeretnénk babát, persze felfogok keresni egy urológust és/vagy egy nőgyógyászt, csak most tanácstalan vagyok.
2013. jan. 24. 02:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a terhességtől lenne nem szúrna. Ez bizony felfázás lehet. Egy kismama.
2013. jan. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Timcsikusz válasza:
a mell érzékenység és a többi tünet valószínűleg mensi elő tünetek.ez hogy szúr és sokszor csak pár csepp jön tipikus felfázásra utal.terhesség alatt sok az inger de nem jár ilyen panaszokkal.(szintén egy kismama)azért szurkolok nektek hogy mielőbb legyen baba!
2013. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tundi20 válasza:

Sziasztok. Nekem olyan kérdésem lenne ha valaki felvan fázva és közben sexel és a párja elmegy akkor abbol lehet baba???

Mert úgyan is fogalmam sincs ha valaki felvan fázva akkor az nem lehet terhes?? 20,án voltunk együtt, most február16-án kell hogy megjöjön, de fáj a hasam, a fejem, ingerült vagyok, a mellem stb.

mi hamarabbi válaszokat várom köszönöm

2013. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!