Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg vannak duzzadva a tejmirig...

Meg vannak duzzadva a tejmirigyeim. Tejmirigy mitől duzzad meg? Esetleg terhes lehetek és azt jelzi? Van valami megoldást arra, hogy a keményedést eltüntessem? Borogatás esetleg?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet terhesség is,de lehet csak ugy a semmitől is.

És ha csak a semmitől,akkor az nem múlik csak ugy.Nekem kb 2 éve van,ezalatt 3-szor lett ultrahanggal is nézve,nődoki is nézi mindig,de nincs semmi,gyulladáscsökkentő nem jó rá.

2013. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hormonális okai vannak. Nekem már 15 évesen is duzzadtak voltak és azóta is sokszor bedurrannak. Van, hogy hetekig olyan sajnos nagyon fáj ha bármi hozzáér a páromnak is mondom h óvatosan mert fájnak. Nem tudom mitől lehet de nem is szoktam foglalkozni vele. Nincs semmi kóros csak a hormonszint "ugrál".

Elmúlik magától. A menstruáció előtt is meg szoktak duzzadni. Akkor érdemes megnézetni ha tartós egy csomó nem tűnik el, nem-e daganat-

2013. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!