Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tojásfehérjeszerű, két ujj...

Tojásfehérjeszerű, két ujj közt nyúlós hüvelyváladékom volt tegnap, akkor nem vagyok terhes ugye?

Figyelt kérdés

Szeptember végén hagytam abba a fogamzásgátlót, mert elegem lett a mellékhatásaiból. Gumival védekezünk. A tabletta abbahagyása után az első menzim 40 napra jött, majd a következő 27 napra majd utána 24 napra. Most várom a következő menzit eddig 31 napnál tartok és nem jött meg. A gumi nem szakadt ki sohasem. A legutóbbi ciklusom 7.napján volt olyan hogy mielőtt bedugta akkor a pénisz hegyével simogatta a csiklót meg véletlenül odaért hüvelynyíláshoz is (gumi akkor még nem volt rajta..) de nem dugta be. Tegnap este tapasztaltam ezt a tojásfehérjeszerű hüvelyváladékot, amit két ujj közt kitudtam feszíteni..Előtte és a mai nap sem volt ilyen állagú. hanem inkább folyékony és úgy enyhén ragadós.

Ugye nem lehetek terhes?

Fogamzásgátló abbahagyása után kinek milyen tapasztalata van menzi terén??



2013. jan. 24. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de a sok adat között már nem tudtam követni...most a ciklusod hányadik napján vagy?
2013. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
31. napján
2013. jan. 24. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen tojásfehérje szerű a váladékod, akkor a legkönnyebb teherbe esni, ha akár csak egy fél percig is védekezés nélkül szeretkeztek. Amikor a párod a csiklódat simogatta a péniszével, akkor is jöhetett előváladék, és abban lehetnek életképes spermiumok.
2013. jan. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem terhesség, a spermiumok nem tudnak beúszni a hüvelynyílásodtól olyan mélyre a 7. napon (nagy általánosságban) még nem létező érett petesejtedhez. Vagyis nincs mit megtermékenyíteni az addigra már valószínűleg "halott" spermiumnak. Ez képtelenség!

Az a nyúlós valami az a váladék volt, ami az izgalom miatt keletkezett, csak most összeállt és így jött ki.

Vagy lehet azért is, mert csak most volt peteérésed és a szervezeted így küld jelet a termékenységről. Mivel írtad, hogy rendszertelen a ciklusod, ez sem lehetetlen.

Kb. 0,0000001% esélyed van rá, hogy terhes legyél. De ha stresszelsz, inkább vegyél a gyógyszertárban tesztet, az megnyugtat.

2013. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
dec 24én volt a menzim és ez a "hüvelynyílásnál volt a pénisz gumi nélkül" dolog pedig dec30-án. Azóta nem voltunk együtt szexuálisan. És 2 napja volt ez a nyúlós, tojásfehárje szerű váladék...
2013. jan. 25. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!