Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék sztk-ba nőgyógyászho...

Szeretnék sztk-ba nőgyógyászhoz menni. Mit kell tennem? Hogy zajlik ez az egész? Nagyon izgulok

Figyelt kérdés

20 éves vagyok de még nem voltam nőgyógyásznál,szeretnék egy sima vizsgálatot,nincs panaszom,szeretnék fogamzásgátló tablettát felíratni,de nem tudom hová kell menni ,ahol ezt ingyenesen megcsinálják,hol kell időpontot kérni,vagy kell e beutaló?kell e valami extrát magammal vinnem? miket fog kérdezni?

falun lakok,akkor a legközelebbi város sztk rendelőjében ingyenes nekem is ? lécci segítsetek



2013. jan. 24. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármely állami intézményben ingyenes, de a legjobb, ha a körzetibe mész, ami általában a legközelebbi nagyvárost jelenti.

Nálunk a recepción időpontot kell kérni, és akkorra menni. Nem kell semmit magaddal vinned. Olyan kérdésekre tudnod kell válaszolni, hogy mikor menstruáltál először, mikor utoljára, hány naposak, erősek-e a vérzéseid. Azt is meg fogja kérdezni, hogy szűz vagy-e, ennek tekintetében zajlik a vizsgálat.

2013. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oda menj ahova tartozik a falud.Nem tudom ott hogy megy, de nálunk be kell jelentkezni előre.Csak felhívod őket és kapsz egy időpontot.Beutaló az nem kell.Személyit, tb kártyát és a lakcímkártyádat vidd magaddal.Ja és pontosan tudd, hogy mikor volt meg utoljára.Nálunk legalábbis mindig szokták kérdezni.
2013. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Semmi extra.

Megnézed az sztk honlapját,felhívod és időpontot kérsz az egyik nőgyógyászhoz,akit te választasz,vagy kérheted,hogy segítsenek ebben.

Vagy oda mész személyesen,megkérded ki rendel most,felmész,sorszámot húzol és tulajdonképpen ennyi.

Tipp: ha nőgyógyászhoz mész,kérni fogja az utolsó menzeszed időpontját,így vidd magaddal a kis naptárad,amibe mindig írod!

Ha nincs,sürgősen vezess!

2013. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, annyi kiegészítést tennék csak, hogy menj hosszú felsőben (pulcsi / póló) ami csípőn alul ér véget, mert nem érzed magad olyan pőrén.

Nézd meg, hogy hova tartozol, és oda menj sztk-ba. Egyébként, ha utánanézel (vagy érdeklődsz telefonon), mehetsz a kórházba is, ahová tartozik a településed - már ha közel van. Ha van a kórháznak területi ellátási kötelezettsége a falutokra, akkor mehetsz oda is. Előtte úgyis időpontot kell kérni - nálunk pl. 3-4 hét az átfutási idő, sztk-ban 1-2 hét volt legutóbb, de ez szerintem mindenhol más.

Az ANTSZ honlapján ki tudod keresni hova tartoztok, itt a link, remélem működik:


[link]

2013. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj a legközelebbi városba akár, ha úgy jobb neked, mert ott is ingyenes.

Ha nagyon izgulsz, szégyelős vagy , akkor keress esetleg női orvost, hátha kevésbé kínos az neked.

2013. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na voltál?
2013. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg, elmentél?
2013. febr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy volt?:)
2014. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!