Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida gombám van, de ez már...

Candida gombám van, de ez már annyira elterjedt, hogy semmi nem használ rá. A Candida a sarjadzó gombák egy fajtája és mégis negatív a lelet. Lehet negatív a lelet? Van valakinek valami tanácsa, hogy hova menjek, mit csináljak, mit szedjek?

Figyelt kérdés
Minden tanácsot elfogadok. Nyíregyházi vagyok, szóval ha tud valaki arról, hogy Nyíregyházán vagy Debrecenben ki foglalkozik ennek a kezelésével kérem írja meg.

2013. jan. 25. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem olcsó és ragaszkodó betegség...Ezen az oldalon (is) olvashatsz a kezelés módjáról: [link]

A legfontosabb a diéta, bizony hosszú hónapokig nem szabad cukrot enni. A kókuszolaj is jó (lehet), saját tapasztalat, hogy a grapefruit nagyon hatásos, naponta egyet-kettőt érdemes elfogyasztani, nem kicsavarva, hanem a rostjával. Ki lehet (érdemes) egészíteni Grepofit tablettával, ami a gyümölcs magjából készül. [link]

Szóval hosszadalmas a kezelés, sok türelmet hozzá.

2013. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Grafefrut cseppet normaflort és immunerősítőtt szedek meg diétázok enyhítik de csak egy ideig. Van valami speciális vizsgálat ami kimutatja?
2013. jan. 25. 12:20
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek sokat segítettetek.!
2013. jan. 25. 12:21
 4/12 A kérdező kommentje:
Még olyan kérdésem lenne, hogy ez nemi úton terjed e erről mit tudtok? Illetve gyerekvállalást akadájozza e lehet e belőle probléma?
2013. jan. 25. 12:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem terjed nemi úton. Inkább immungyengeség miatt szabadul el a szervezetben.
2013. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Orunga, Omikral, Diflukan volt felírva de semmi nem használ,két éve küszködök vele és minden lelet negatív. Köszönöm mindenkinek.
2013. jan. 25. 12:31
 7/12 anonim ***** válasza:
gynoflort nem használtál eddig? Én azt használtam frezyderm intim segítséggel kiegészítve.
2013. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Diéta kell rá, candida nem tűnik el csak gyógyszerrel sajna.
2013. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem ginoflort hanem vitagin c-t használtam ugyanaz majdnem de semmit nem csinál vagyis csak addig míg használom.
2013. jan. 25. 15:01
 10/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem azért nem ugyanaz... nem véletlenül vényköteles a gynoflor. és kúraszerűen 3-4 hónapig kell alkalmazni, hogy értelme legyen. :)
2013. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!