Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál mi fog történni?...

Nőgyógyásznál mi fog történni? Kb mennyi idő a vizsgálat? Mindenképp vesznek vért? Mivel fog ott matatni? Fájdalmas? Mindent szeretnék részletesen tudni

Figyelt kérdés
igen, tudom anyukámtól kérdezzem, de vele nem jó a kapcsolatom, a szüleim elváltak így apummal maradtam
2013. jan. 26. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pretty Ballerina ***** válasza:
69%

A vizsgálat olyan 20 perc, elbeszélgetsz először a nőgyógyásszal, mit szeretnél megvizsgáltatni, mért vagy ott, vannak-e panaszok. Ha szűz vagy, akkor még nem fog felnyúlni neked semmivel, hanem csak megnéz ultrahanggal.

Vért venni nem fognak, csak akkor, ha szeretnél fogamzásgátlót felíratni, csak akkor kell.

2013. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Emyke031 válasza:
100%
Pár p átlag 1 vizsgálat. Ha szűz vagy mindenképp közöld.Vérvételről nem tudok.
2013. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fogamzásgátló felírás ügyben mennék
2013. jan. 26. 13:34
 5/8 A kérdező kommentje:
ja,és már nem vagyok szűz
2013. jan. 26. 13:37
 6/8 Pretty Ballerina ***** válasza:
69%
Akkor kell vérvétel. Ha csak nem volt a közelmúltban vérvételed. Nekem volt teljes laborom és elfogadta, ezért nem kellett.
2013. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és miket fognak kérdezni? akkor vérvételen kívül semmi másra nincs szükség?
2013. jan. 26. 13:42
 8/8 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Tőlem ezenkívül, ami a fogamzásgátló-felíráshoz tartozik még, nem nagyon nézett mást. Elmondta, hogy mit ajánl, aztán megnézte az eredményeim, és rábólintott, megmondta, hogy a menstruáció melyik napján kezdjem el szedni, utána meg kész is voltunk, felírta a tablettákat, kifizettem a vizsgálatot és mehettem is.
2013. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!