Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az iskolairvos ' varicocele 1...

Az iskolairvos ' varicocele 1 ' diagnosztizált nálam, elküldött urulógiai vizsgálatra, a kérdés az, h a vizsgálat es mondjuk a műtét során veszek vért, vizeletet? 15/f

Figyelt kérdés
Magyarán lebukhatok e a fűvel

2012. jún. 4. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgálatnál kétlem,hogy vennének vizelet mintát,vagy vért,ugyanis a varicocele egy viszér fajta,ami általában a bal herére korlátozódik.Vagyis, a vér könnyedén bejut a herékbe,de ki már nehezebben,ezért kitágulnak az erek. Valószínűleg nálad tünetmentes,ami azért jó,mert max "here emelő" alsógatyát kell majd hordanod.Abban az esetben,ha fájdalmasak a viszerek,akkor műtétre kerül sor.Műtétek előtt mindig vesznek vért,ha bármi közbe jönne,ez rutin feladat.Én nem izgulnék a helyedben.
2012. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha vesznek vért akk a thc-t nézik?
2012. jún. 4. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
De fos drogos vagy.... Miért néznék?
2012. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
thc=trombocita,aminek a véralvadásban van szerepe. Nem igazán értem,hogy ez hogy jön a viszértágulathoz?
2012. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A viszértágulathoz én sem értem, hogyan jön, de a viSSZértágulat műtéthez a véralvadási faktorok miatt...
2012. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
IMPOTENS lettem varicocele műtéttől, 20 évesen, végleg, azonnal és örökre. Persze az orvosok szerint ez lehetetlen. Persze, szerintük nem is fájdalmas. (csak utána hónapokig alig tudtan járni, egy jó nagy vágást csinálnak bakloldalt a hason, alul. de ez a kisebbik baj, a nagyobbik baj, amit KORAI /azonnali/ magömlésnek hívnak, és az impotencia egyik formája, szóval a műtét előtt semmi ilyen gondom nem volt, 2 éve szexeltünk már a barátnőmmel. a műtét után azonnal és végérvényesen elromlott minden. SZÓÜVAL KÉTSZER IS GONDOLD MEG !!! főleg ha csak kozmetikai okok vannak, mint nálam volt szóval teljesen felesleges is volt az egész. persze az orvosoknak jó üzlet, mert nekik fizeti az EGÉSZSÉGPÉNZTÁR a millió forintokat a műtéteikért. EZ AZ IGAZSÁG KEDVES BETEGEK ÉS KEDVES ORVOSOK !!!
2013. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!