Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz vizsgálat során az...

Cziberéné Melinda kérdése:

Magzatvíz vizsgálat során az apai y kromoszómán egy kis morfológiai rendellenességet találtak, mi lehet a baj? Holnap a férjemtől is vért vesznek. SOS.

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ott nem kérdezted meg mi lehet a gondd ?
2013. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy ?
2013. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel (valószínűleg) gyorsan észrevették , hogy baj van ezért még tudnak tenni a baba egészségéjért.

Reménykedjetek abban , hogy semmi baja nem lesz.

Nagyon szorítok nektek.

Sok sikert kívánok a továbbiakban .

2013. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát, én ezt a meghatározást a veséknél hallottam, nem tudom hány hetes terhes vagy, de szerintem 20 körül, lehet hogy semmiségről van szó, ne ijedj meg. ha butaságot írtam akkor bocsi, de én így emlékszem .....
2013. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
barátnőmék is voltak hasonlón.... az apa életkora is nagyon fontos, alaki elváltozást jelent, őket is nagyon megijesztették, 4 hét múlva lett eredmény és semmi bajuk , minden rendben van ..... nyugi , minden rendben lesz :)
2013. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nemi kromoszómák rendellenességei: Turner- szindróma (47, XXY), Triplo X-szindróma (47, XYY). valószínűsíthető a babánál,
2013. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amit az utolsó ír az nagy vonalakban annyi, hogy alaki elvátozás, pl magasabbak az átlagnál, nagy láb és kézfej, stb... pl a az y kromoszómából 2 van, ezért valami nagyobb....
2013. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem mondtak semmi konkrétabbat? Egy ismerősöm babájánál volt hasonló, neki kisebb veserendellenességgel született a babája, ami kezelhető volt.


Drukkolok, hogy semmi nagyobb gond ne legyen!

2013. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valami probléma van a picikéddel, de ez nagyon tág fogalom bármi lehet, nekem nem volt ilyen, hogy azt mondták volna probléma lesz, nálam minden eredmény kitűnő lett, vártuk egészséges babánkat, mikor megszületett azt mondták egészséges, másfél évig rendben is volt minden, de három éves korban az én gyönyörű okos kislányomat értelmi fogyatékossággal diagnosztizálták, nekem azért kellett magzatvíz vétel és minden féle vizsgálat mert a 12 heti ultrahangon 3.5 magas volt a tarkóredő!:(
2013. jan. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!