Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti használtok tisztasági...

Ti használtok tisztasági betétet éjszaka? 13/L

Figyelt kérdés
Mivel nagyon sok a fehérfolyásom, reggel mindig nedves a pizsamanadrágom. Akkor most éjszakára is ragasszak be tisztaságibetétet? Nappal minden nap hordok.. Előre is köszi :)

2013. jan. 27. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem használok, de nekem nappal sem kell. Ha Te szükségéd érzed, akkor használj. Ha pedig állandóan kórósan sok a fehér folyásod, lehet érdemes lenne elmenned dokihoz.
2013. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem igen. kell éjjel is...nyugodtabb leszel.
2013. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem is tudom, hogy ez fehérfolyás-e. Ilyen nyálkás, ragadós, nyúlós valami, ami világos színű, színtelen, szagtalan. Ez az egyáltalán?
2013. jan. 27. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, de pamutborításút használj.
2013. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen,fehérfolyás.Nyugodtan tehetsz be éjszakára is tisztaságit.
2013. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

nekem még durvább,mint neked. persze a ciklusomtól függ,de nálam már az első menzesz előtt is még így is több folyásom volt mint neked. :( volt,amikor tisztasági helyett wc papírt raktam be(nappal) és este simán tisztasági. a wc papír jobb is volt,mert simán kidobtam a wc-be ha már túl nyálkás volt. a mai napig is egyes napokon muszáj ezt csinálnom,pl. vérzés előtt 1 héttel :s

14L (bocsi a szóismétlésekért)

2013. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tini korban gyakori az ennyire erős folyás. Ha neked ugy kényelmesebb nyugodtan haszbálj tisztaságit.
2013. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 female_superiority ***** válasza:

Nekem nem kell, de te használj nyugodtan :-)

31/N

2013. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is sűrűn nedvesedik ,éjszaka is de nem vészes.Igaz bugyiban alszom,nekem fel szokta inni a bugyim is.De ha zavar nyugodtan tegyél be betétet.


13L

2013. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb egy hete volt az első. Van egy jól működő nsgyon vékony doboznyi t. betétem ezt szoktam nappalra használni, és van egy doboz szar de viszonylag vastag betétem azt éjjelre használom. A szar alatt azt értem hogy nem ragad meg 5 percig sem, a jó alatt azt hogy megragad. Akár egy egész napig is.
2013. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!