Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida gomba ellen mit lehet...

Candida gomba ellen mit lehet csinálni? Hogy ne újuljon ki?

Figyelt kérdés
Az orvos nagyon szigorú diétát írt elő, minimum 3 hónapra, de azt mondta bármikor kiújulhat, nem lehet teljesen meggyógyítani. Tapasztalatok?
2013. jan. 28. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Az orvosnak igaza van, bármikor kiújulhat.
2013. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de a diéta után elmult azóta kb évi egyszer jön elő. De akkor is antibiotikum kúra után leginkább. Igaz én más miatt diétázok és azóta is tartom nagyjából, de mégsem tért vissza.
2013. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A diéta egy baromság, köze nincsen a hüvelyi candidához...

én más miatt vagyok cukor és szénhidrátmentes diétán, ugyanúgy kiújul a hüvelygombám alkalomadtán...

igazából hajlam kérdése és a hormonok játéka is. Klimax után biztosan nem lesz már:)

Félretéve a viccet, a partnert mindig kezelni kell, törülközőkre nagyon figyelj, fertőtlenítsd őket, ne használj tangát és tampont, nylon alsóneműt.

2013. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy hülyeségnek tartod nekem is az segített és még ismerek pár embert akinek szintén.
2013. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És miután abbahagytad a diétát, akkor sem újult ki? Egy életen keresztül nem lehet diétákat tartani...
2013. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én valamylen szinten tartom mert PCOS vagyok. Viszont az utobbi pár hónapban nem olyan szigorúan de nem jön elő. Egyébként csak egy egészségesebb étrend nem is iagzi fiéta. mindent el tudok ugyanugy készíteni csak más alapanyagokból egészségesen. Senkinek nem árt senkinek ha átáll mondjuk xilitre cukor helyett vagy nem fehér listből készült kiflit vezsi hanem a tk-t stb.

Egyik barátnőmnek nem ujult ki azóta sem pedig ö nem diétázik már, igaz neki szerintem nem volt oylan súlyos bár kimutatták a candidát. Nekem antibiotikumtól még kijön a hüvelygomba de az nem candida, elmúlik egy szem gyógyszertől.

2013. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hüvelygombát is a candida elszaporodása okozza a hüvelyben!
2013. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!