Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem akar megjönni?

Miért nem akar megjönni?

Figyelt kérdés
Szombaton-Vasárnap kellett volna megjönnie. De nem jött meg. Igaz stresszeltem is, hogy mikor jön meg.. meg stb. Ezt értem hogy a stressz miatt. De hogy csináljam hogy ne gonljak rá, mert akkor valahogy mindig elkezdek stresszelni. Tegnap volt ilyen sárgás-barna fojás. Az lhet annak a jele, hogy megjön majd? Éjszakára tettem be betétet, hogy hátha megjön. De nem. Mit csináljak? 13/L
2009. szept. 2. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne izgulj. Ha nem volt sexuális kapcsolatod (láttam hogy 13 vagy de soha nem lehet tudni)akkor a te korodban még hónapokart kihagyhat vagy késhet heteket. 28-35 nap között bármikor megjöhet, ha kihagy egy egy hónapot az sem baj. A ciklust úgy számoljuk, hogy a mensi elsö napja a ciklus elsö napja onnantól kb 28-35 nap meddigre meg kell jönnie. Ha nem fáj, nincs büdös váladékod akkor ha pár hónapot kihagy akkor érdemes orvoshoz menni. A te hormonjaid állandóan változnak most, és ez befolyásolja leginkább a menstruációt.

Legyen nálad mindig betét, mert elöfordulhat hogy a suliba jön meg stb...

2009. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ma már megjött :D
2009. szept. 3. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!