Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15éves kor után 1-2év alatt...

15éves kor után 1-2év alatt lehet sokat változni, nőiesedni? Volt akire nem ismertek rá? (lent)

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok, és az olyan korombeliek akik nem ismernek lekislányoznak már mint így szólítanak meg mert sokkal fiatalabnak hisznek. Lehet 15éves kortól annyit változni hogy mondjuk nem látnának 1évig és alig ismernének meg. Valakivel volt már ilyen, tapasztalat?
2013. jan. 29. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet annyit változni. De ezt már most is megteheted. Pl. ha maximum 2-3 színt raksz magadra, tehát amik össze is passzolnak, az már eleve felnőttesebbnek tűnik.Bármi lehet de élénk színek ne nagyon. A sportos ruházat mindigis a fittséget és a fiatalságot sugározza.A sportos ruhák színesek is, és legtöbbször fiatalítanak. Ezért szerintem kerüld el a sportos ruhákat.

Ami miatt idősebbnek nézhetnek, ha pl. inget húzol, nem alkalmi, csak tudod ezek a mai divatos ingek, aztán ha vásárolsz antikolt vagy bronz, esetleg réz színű bizsut, ezek mind divatosak, teli van az "I am", "Bijou Brigitte" ilyenekkel. Persze nem biztos, hogy van nálatok Árkád, bocsi. Szóval ezeket a 18 éves korosztály viseli.

És minden másban is azt tanácsolom, úgy öltözz, mint a 17-18 évesek, mert ez plusz 3 év mondjuk, és ha most 12-nek néznek, akkor így fognak 15-nek nézni.

A smink nem olyan fontos, de az is általában öregít. Átlagosan a fekete szemceruza öregít pár évet, mint ahogy a sötétebb tónusok is. A rózsaszín és a világoskék kizárólag fiatalít.

A hátizsák is fiatalít sajnos.

Cipőnél figyelj arra, hogy ne legyen élénk színű, ne legyen sportos, inkább utcai, vagy elegáns utcai.

Hajviseletben a kiegyenesített haj komolyabbnak mutat, a frufru nagyon fiatalít. A hosszú haj komolyabbá tesz, a válltól rövidebb haj fiatalít. A sötét hajszínek öregítenek. A középszőke ( mint Jennifer Aniston), és az attól világosabbak fiatalítanak. Ezt kerüld.

2013. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Amíg nem nősz magasabbra, nem idősödik az arcod, stb. addig a fenti trükköket alkalmazhatod.

De elmondanám, hogy ez genetika is. van olyan barátnőm, aki világ életében 4-5 évvel fiatalabbnak tűnt.

2013. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

szia :)

egyet kell értenem az elsővel.

ha amúgy is fiatalabbnak néznek,mint ami vagy,akkor a sötétebbre festett haj jól fog jönni. személyes sztori:

alapból sötétbarna hajam van. mindig is annyi idősnek néztek,mint ami vagyok. aztán beszőkültem,mert rühelltem az eredeti hajszínem,elég szürkés volt,stb.

idősebbnek max 1 évvel néztek,lehet hogy kettővel is,sminkelek(eddig szemceruzát is használtam,mert mivel szőke voltam és az nem öregít annyit önmagában).de a legtöbbször így is szintén annyinak látszottam,amennyi ténylegesen a korom.

mivel meguntam a szőke-vöröset és ronda is volt,amikor lenőtt,ezért befestettük az eredetinél sötétebbre:barnás feketére.

nos,a hatás nem maradt el :) azt csak mellékesen jegyzem meg,hogy dicsértek mert jól áll,de nem ez a fontos.

hanem hogy idősebbnek láttak,még a saját nagyim és tanárom is!

A LÉNYEG: fogorvosnál az asszisztens ránézett a tájékoztatómra.

ő: te tényleg csak nyolcadikos vagy?! :o

én: igen,mi ezzel a probléma?

ő: mert simán kinéztem belőled,hogy már gimnázium 2. vagy 3. osztályába jársz!

(többi orvos: O.O O.O O.O )

igen,16-17-nek nézett pedig nem vagyok magas,162 cm vagyok.


persze gondolom a fekete hajam is öregített,de amikor még szőke voltam és találkoztam a másik nagymamámmal mert már nem látott 1,5-2 éve,akkor azt mondta hogy simán elment volna az utcán mellettem,mert annyira megváltoztam.ha megnézek egy régi képet és összehasonlítom egy mostanival,külsőre tényleg sokat váltam,amire a fekete haj rátett még egy lapáttal :D

ha viszont nem akarod festeni a hajad,nem baj,ez csak tapasztalat. még nőiesebbnek tűnsz ha dúsító szempillaspirált és alakot kiemelő felsőket,nadrágokat hordasz. pl. csőgatya,félig tapadós felső,ami kiemeli a vékony derekat és elválasztja a csípőtől. mélyen dekoltált pólót ne vegyél fel,csak szánalmasabbnak néz ki az ember vele.

remélem segítettem! bocsi,hogy hosszú lett,és sorry a szóismétlésekért!

14L :)

2013. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*kiszőkültem

*változtam

bocsi :D

2013. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az csak genetikai adottság, hogy ki mennyi idő alatt mennyit változik, nőiesedik.
2013. jan. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
24 éves vagyok és sokszor elkérik a személyimet, ha valamilyen szeszes italt veszek. :D Régebben nagyon zavart, de rájöttem, hogy ha 30 évesen is csak 23nak néznek majd, az azért elég jó. :D
2013. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!