Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek használhatok már...

Szerintetek használhatok már tampont?

Figyelt kérdés
6 és fél hete szültem. Tegnap voltam a 6 hetes kontrollon, és a dokim mindent rendben talált. ma éjjel megjött az első menstruációm (vagyis a szülés óta első :) ). Elég erős, és utálom a betétet, de nem tudom, hogy nem ártana-e még "bolygatni" a méhszájat...Tegnap eszembe sem jutott megkérdezni az orvosom, mert szoptatok rendesen, nem gondoltam, hogy ilyen hamar megjön. De ez biztosan az? Mert görcsöl a hasam, a gyermekágyi vérzésem már 2 hete elmúlt.

2013. jan. 30. 07:22
 1/3 anonim válasza:
Ha nincs semmi problémád szerintem nyugodtan használhatsz tampont csak figyelj oda rá hogy gyakrabban cseréld és ne hagy fent egy egész estére tehát este is cserélj tampont legalább egyszer.
2013. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En a biztonság kedvéért inkább betétet használnék. Szulés után nagyobb a fertozés veszély,nyitottabb a méhszáj.
2013. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Telefonálj az orvosnak és kérdezd meg.
2013. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!