Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 2 hete folyamatosan...

Valaki:D kérdése:

Már 2 hete folyamatosan menstruálok, és úgy érzem egyre intenzívebben is. Mi lehet ennek az oka? És mit tudok kezdeni vele? (a vérzéscsillapító gyógyszeren kívül)

Figyelt kérdés
(Voltam nőgyógyásznál, de meg sem vizsgált. Csak a kezembe nyomta a receptet) 16/L

2013. jan. 30. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj másik nőgyógyászhoz, aki nem csak a markát tartja a borítékért, hanem törődik is Veled. :)
2013. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szedsz fogamzásgátlót?

Menj el másik dokihoz, mindenképpen!

2013. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is, de én dec.2 óta vérzek. Voltam nőgyógyásznál, elküldött ultrahangra és azt mondta, ha nem látnak ott semmit akkor majd elmúlik. Na, ennek már 1 hónapja. Így most nőgyógyászt váltottam, de csak febr. 10-re van időpontom. Szerintem keress meg te is egy másik nőgyógyászt a biztonság kedvéért
2013. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

keress másik orvost.

Előző: ezzel fogadnak az ambulancián is, ne hagyd hogy elküldjenek, februárig olyan komoly vérszegénységed alakulhat ki hogy korházban kötsz ki végül. lehet ilyenről hallani néha. ne hagyd magad lerázni. Igenis adjanak valamit mert ez veszélyes lehet többszempontból. Ha meg nem áll el igenis kaparjanak ki.

2013. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is majdnem három hétig tartott, bementem a simán az SZTK-ba, időpontot akartak adni, de mondtam, hogy három hete menstruálok, ezért azonnal felküldtek. A doki megvizsgált, kikérdezett, adott még pár napot, és ha nem múlt el, akkor be kellett vennem egy gyógyszert.


Az ilyen hosszan tartó vérzések (ha kizárt szervi elváltozás) hormonális eredetűek.

2013. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

várok holnapig, és ha nem gyengül a vérzés akkor beszedem azt a gyógyszert

ha az sem segít akkor viszont visszamegyek vagy keresek egy másik nőgyógyászt

(és nem szedek fogamzásgátlót)

2013. jan. 30. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!