Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg 2óránként cserélni...

Tényleg 2óránként cserélni kell a tisztasági betétet? Dehát az egy vagyon 6 napos menstruációnál!?

Figyelt kérdés
az elején amikor még erős a vérzés cserélem többször is, mert hamar "megtelik", de amikor már nagyon gyenge akkor napi 1-2 betétet használok, egy vagyon lenne 6 napon keresztül cserélgetni 2-3 óránként...

2013. jan. 30. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező cserélgetni, csak akkor, amikor tényleg megtelik.
2013. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kitől hallottad ezt a hülyeséget? :)
2013. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ilyen sűrűn, de 4-6 óránként tanácsos. Mert büdössé válik, hiába kevés vér van benne. Meg a bacik is ott tobzódnak.
2013. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Először is, van különbség tisztasági betét, egészségügyi betét között. Ha amikor megjön csak betétet használsz, akkor használj egészségügyi betétet, mert egy papírvékony tisztasági betéttel bonyolult procedúra ez... :/
2013. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3 óránként nem kell ha nem telik meg, ha meg telik természertesen ki kell cserélni. Amugy ha nem telik meg akkor kb 5-6 óránként ajánlatos cserélni. de persze éjszaka ezét külön nem kell felkelni vagy ilyesmi.
2013. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A vérzésed erősségétől függ, hogy mikor kell cserélni betétet, de ez Neked kell kitapasztalnod!
2013. jan. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

A TISZTASÁGI: folyásra való

AZ EGÉSZSÉGÜGYI: m-e-n-s-t-r-u-á-c-i-ó-r-a

2013. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 female_superiority ***** válasza:

Tisztaságit nem a menstruáció idején használjuk!

Tisztasági:

folyás, "menstruáció-várás", esetleg tampon mellé, a biztonság kedvéért.

Amire te vagy kíváncsi, az az egészségügyi betét.

Az megint változó. Milyen betét (mennyi nedvességet tud megtartani) plusz milyen erős a vérzésed.


Én az Always Platinumból a négy cseppest négy-öt óránként szoktam, de ez változó.

Hat óránál tovább sose tartsd bent!

2013. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkor legyen egészségügyi, csak az a gáz hogy ha kiszámolom, hogy 6 napig minden 6. órában lecserélem, az 24 db. két és fél csomag egyetlen alkalomra... borzalmasan sok.
2013. jan. 31. 19:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Én míg betétet használtam 45 percenként szünetekben kicseréltem mert nagyon zavart ha akár egy csepp volt rajta kicseréltem, mert féltem hogy hozzá ér a lábamhoz. 7.-es korom óta tampont használok. Ha erős a vérzésem olyan 3-4 óránként cserélem ha gyengébb akkor 5-6 óránként. Éjszakára is a tampont használom.
2013. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!