Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt? Nem vagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt? Nem vagyon valami nagy valentin napos, de azért ez már szerintem mégis csak sok. Nekem nagyon rosszul esett.

Figyelt kérdés

azt hiszem, nekem telt a legrosszabbul a tegnapi nap..

habár mi nem veszekedtünk, én viszont nagyon megbántódtam...

alapon véve egyikünk sem tudta, hogy a másik hogy áll ehhez a naphoz, de most már kiderült...

este fél 9-kor beszéltünk tegnap először, napközbe se egy sms se semmi, de ezzel még nem is volt semmi bajom, úgy voltam vele, h biztos rengeteget dolgozik, habár azt sem hiszem el, h nem volt neki 1-2 szabad perce h írjon nekem egy nyamvadt sms-t, vagy ami még egyszerűbb, felhívon.

aztán este amikor beszéltünk, azzal kezdte, h "szia mi újság, boldog valentin napot, habár nem tudom h te hogy vagy ezzel a nappal..."

erre mondtam neki, hogy neki is. ő meg közli velem, hogy lehet találkozik az egyik haverjával...

én kis naiv meg azt hittem, h legalább átjön egy kicsit, együtt leszünk stb.. de nem. sírva fakadtam, meg sem tudtam szólalni, annyira rosszul esett... azóta és jelenleg is, nagyon szomorú vagyok, gondolkozom rajta, h talán nem is szolok neki erről az egészről..:(

de ezt biztos nem felejtem el...


2012. febr. 15. 12:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
most tényleg ezen a hülyeségen tudtad így felhúzni magad??? az év többi napján nem viselkedik úgy, hogy látod, hogy szeret???
2012. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
óó hogy neked van pasid.. akkor meg minek sírsz?
2012. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
szerintem ne aggódj :) Magyarországon nagyon sokan nem ünneplik a valentín napot,sőt kifejezetten utálják mert hogy mondvacsinált ünnep. Abból gondolva amit mondott ő is így lehet vele. Ne aggódj sok pár nem ünnepli együtt ezt a napot. Nekem is van ilyen barátnőm! Ők sem találkoztak tegnap :)
2012. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Higgadj le, nyugodtan mondd el neki, hogy habár nem jelent (tényleg?) számodra sem semmit a Valentin nap, azért legközelebb legalább találkozzatok, és csináljatok valamit együtt. Kérdezd meg, hogy mi erről a véleménye.

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, ha nem szólsz semmit, csak sírsz, meg besértődsz, azzal nem lehet mit kezdeni.

23/N

2012. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én direkt nem vettem semmit, sőt kifejezetten nem is hoztam szóba meg nem is csináltam semmit amit máskor szoktam. Undorító, hogy ránk erőltetnek mindenféle nyomorult "trendi" angolszász ünnepet, és még van olyan "magyar" lány aki számontartja.
2012. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

okés, megpróbálom megbeszélni vele.

igen egyébként azért sírok, mert jó lett vna együtt lenni meg minden, és ezért esett rosszul h kimegy a haverjával találkozni...sajnálom én ilyen vagyok...:S

2012. febr. 15. 12:13
 7/25 anonim ***** válasza:

ha nem jelent neked semmit a valentin-nap, akkor miért borultál ki?

Amúgy meg elárulok egy titkot! :) Egy férfi sem gondolatolvasó! Tehát ha szeretnél valentin-napozni, akkor beszéld meg vele előre, hogy bár te nem vársz az ágyadba rózsaszirmokat, de szeretnéd ha aznap kettesben lennétek. Most azt hiszi, hogy csak hisztizel. Szerintem beszéljétek ezt meg, aztán pótoljátok be hétvégén :)

2012. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
de ugy viselkedik, de azért egy szál rózsának ki nem örülne... most őszintén...
2012. febr. 15. 12:16
 9/25 anonim válasza:
100%
azt imádom amikor azzal jönnek az emberek hogy ránk erőltetik ezt az ünnepet. Elárulom, hogy igen ezt az ünnepet kitalálták méghozzá egy pláza tulajdonos haszonszerzés céljából, de ugyan ez az ember találta ki az Anyák Napját is szintén ez okból! Utána lehet olvasni, szóval aki erre hurrog az akkor az anyák napját se ünnepelje.
2012. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked lett volna a legrosszabb a tegnapi napod, akkor lenne pár milliárd boldog ember. Miért érzem azt, hogy minden apróságon hisztizel?
2012. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!