Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam ma nőgyógyógyásznál és...

Voltam ma nőgyógyógyásznál és nem mondott nekem semmi érdemleges dolgot a fennálló problémám kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Tünetek: hízás szörösödés menstruáció kimaradása (jelenleg 8 hónapja)

Megcsinálta az éves rákszűrést, meg a vizsgálatot.

Ezután azt mondta h fogyjak le mert a petefészkem nem úgy működik ahogyan kéne.

Kijelentette h nehezebben fogok teherbe esni.

Megkérdeztem h mit javasol. Erre azt mondta a doktor úr ha majd gyereket akarok menjek endokriniológushoz.

Nem küldött el se vérvételre, se ultrahangra.

Ti mit javasoltok? Most nem akarok még gyereket de majd szeretnék. De olyan hülyén hangzik az hogy addig ne foglalkozzak az üggyel meg nem akarok gyereket. Addig ne is menstruáljak vagy mi?


2012. dec. 5. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem válts nődokit, én pont tegnap voltam ugyanezzel a panasszal (igaz én letettem a fogamzásgátlót azért van), több mint két hónapja nem menstruálok. Rögtön felírt menstruáció meghozó hormont. Igaz az is csak megvonásos vérzést vált ki, de azt mondta általában helyreállítja a rendeset is.
2012. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A helyedben sürgösen megkeresnék egy másik orvost, és ehhez nem mennék többé.
2012. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy írják, keress fel egy igazi dokit!
2012. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mindenképp menj el másik nőgyógyászhoz! Ilyen esetben a vérvizsgálat alap!
2012. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akinél Te voltál az nem orvos! Egy sarlatán!
2012. dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Istenem, az ilyen kuruzslók miért nem adják vissza a diplomájukat! Ki volt ez a jól képzett orvos? Nevet kérünk!


Endokrinológushoz fordulj haladéktalanul, mert lehet, hogy PCO-s vagy és inzulinrezisztenciád is van. Én dr Balázs Csabát javaslom.

2012. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológushoz.
2012. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!