Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a problémám?

Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés
A csiklómnál olyan fehér színű folyadék van, vagy nem is folyadék hanem valami sűrűbb cucc. Olyan mintha a csiklómból jönne. A hüvelyem meg kicsit viszket, meg égő fájdalmat is érzek ha hozzáérek. Ez mitől lehet? Mit csináljak?

2013. jan. 31. 22:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

[link]

A 4. voltam.

2013. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"Kedves négyes, miaza gomba amire nemjó a canesten?"


Nem az a kérdés, hogy "miaza gomba", hanem az, hogy egy idő után a fertőzés már olyan súlyos, hogy egy olyan gyenge készítmény, mint a Canesten más semmit sem segít, vagy legfeljebb csak átmeneti javulást lehet vele elérni és a fertőzés a későbbiekben egyre súlyosabb formában jön elő és egyre súlyosabb szövődményeket okoz.(nem véletlenül lehet recept nélkül kapni)

De ez még akkor sem változtat semmit azon, hogy a baktériumok és vírusfertőzések ellen abszolút 0 hatása van és azt, hogy a tüneteket mi okozza az esetek 90%-ban CSAK laborvizsgálattal lehet kimutatni.

2013. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nem aza kérdés hogy miazagomba, hanem én szeretném tudni, az esettől némileg függetlenül, hogy milyen másféle gombás megbetegedések vannak. Ennek van egy nagyon egyszerü oka, kíváncsi vagyok.


A továbbiakat nem is értem hogy jön ide. Arról azonban biztosíthatlak, hogy én is azt vallom ha jól értem veled egyetemben, hogy az ok pontos felderítése felettébb hasznos és fontos. Azt is gondolom, hogy erre a labori kitenyésztés nagyonis célravezető tud lenni.


Ettől függetlenül remélem nem okozok neked feldolgozhatatlanul nagy terhet számodra aza tényállás, hogy én szeretném tudni, milyen lehetséges okok vannak névszerint.

2013. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Végigolvastam a 11es hsz-ben lévő linkelt anyagot, de nemtaláltam más gombafajtát.
2013. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Kedves előző, szerintem a 82 és 62 %-os "felelősségteljesekkel" ne akarj vitatkozni! Nem lehet.
2013. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Van benne valami :)
2013. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Honnan tudja, hogy a hüvelygyulladását gomba okozza?


Mellesleg csak gombából 3 féle, baktériumból és vírusszerű szervezetből 20-nál többféle okozhat fertőzést! Ezek más-más kezelést igényelnek. Történt kivizsgálás?


A canestenes ostoba tv reklámot be kellene tiltani, mert a nőket az orvoshoz menetel helyett egy 30 éves elavult gyógyszer használatára, öngyógyításra biztatják.


Mellesleg az elhanyagolt folyás méhszájsebet okozhat, ami már a méhnyakrák előszobája. A hüvelygyulladás kórokozói megbetegíthetik a húgyhólyagot, sőt akár a vesét is.


Tehát nem lehet félvállról venni!


Mielőbb menjen orvoshoz a szakszerű kezelés érdekében!


Nagyon vigyázzon a higiénére!


Üdvözlettel:


dr. Petróczi István


4. vagyok. Erről beszéltem! De nyugodtan játszatok csak az egészségetekkel. Értelmes ember nem az internetes fórumokon keres megoldást a bajára, hanem orvoshoz megy!

2013. febr. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Menjen!


És tud esetleg olyan gombáról, amelyik nem a candida, és problémát okozhat a hüvelyben?

2013. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A 4. vagyok. Nézzétek ma a Naplót a TV2-ön! Arról is szó lesz, hogy a fél ország ahelyett, hogy orvoshoz menne, internetes fórumokon akarja diagnosztizálni magát!
2013. febr. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

18.

ki tudna esetleg róla? a kérdező?

2013. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!