Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni? (nem...

Hogy tudnék lefogyni? (nem fogok elmenni gyúrni) 1 hónap alatt legalább 10 kilót! Bármi (normális) ötlet ami segíthet valamilyen formában!

Figyelt kérdés

ja,am csak mondom 15éves fiú

177centi

75kiló!!!!!!!!!!!!!

sürgős! lécci norm válaszokat!


2010. jan. 12. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

1. kitartás, hitesd el magaddal h képes vagy rá.

2. rendszeresítsd az étkezéseidet, minden nap egyél 5x keveset, annyit h úgy érezd, épp nem vagy éhes, sose egyél addig, h majd kipukkadj.

3. ebben a hónapban kerüld a kenyeret, a tésztát, az édességeket, csak zöldség, húsok, hal, fehérje!

4. igyál meg naponta 2-3 liter vizet.

5. ha nem is akarsz gyúrni, valamennyit mozogj midnenképp, mondjuk 2 naponta félóra kocogás, vagy 1 óra gyors, intenzív séta.

6. ha sikerült, ne engedd el magad, mert ugyanúgy vissza fog jönni! akkor már változtathatsz a módszeren (kicsivel kevesebb mozgás, büntinapok) de az alapelveket mindig tartsd be!

sok sikert.

2010. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fiú létedre 65kiló alá akarsz menni ilyen magassággal??

Meleg vagy, vagy anorexiás?

A testsúlyod pont jó, amúgy 1 hónap alatt LEHETETLEN egészségesen fogyni, pláne zsírt.

izomtömeget veszthetsz, de azzal semmire sem mégy, csak ártasz magadnak.

2010. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

21.45: nem tudhatod h hogy oszlik el rajta a 75 kiló, lehet h könnyebbek a csontjai, stb. én pl. 175 centihez vagyok 58 kg, és hidd el, sajnos van rajtam felesleg :(

de szerintem itt nem is az a lényeg, h ki hány kiló, hanem h testalkatra milyen. úgyse azt kérdezgetik az utcán h fiyg, hány kiló vagy, hanem szimplán ledagadtozzák (már nem a kérdezőt konkrétan, hanem akárki mást).

2010. jan. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van, nem kell rögtön leugatni az embert! Lehet, hogy csak a feje 50 kiló!
2010. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát tudomásom szerint nem vagyok se homi se anorex csak kövér

egyébként kösz a tippeket

2010. jan. 13. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz mozogni, akkor nézz a tükörbe, és barátkozz meg azzal amit látsz, mert még jópár évtizeden keresztül vissza fog mosolyogni. 10 kiló egy hónapra nagyon sok, felejtsd el, kicsit hamarabb kellett volna észbekapni!
2010. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!