Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy menjek nőgyógyászhoz ez...

Hogy menjek nőgyógyászhoz ez olyan helyen, ahol csak pár hete élek? Szegeden

Figyelt kérdés

voltam már a régi lakhelyemen, de csak gyógyszert íratni,egyszer megvizsgált, de nem is törődött velem.

Most viszont egy új városba költöztem,és vannak gondjaim, mármint úgy érzem, van valami bajom, meg már 1 másfél éve biztos nem voltam nőgyógyásznál, és szeretném magam kivizsgáltatni, hogy teljesen megnyugodjak hogy nincs semmi bajom, ha mégis, akkor persze gyógyuljak is meg.

Szegeden élek most. hogy megy itt ez a dolog? ki a legjobb nőgyógyász? előtte be kell telefonálni? ott mondjam el hogy milyen problémám van? mennyibe kerülnek a vizsgálatok?


2013. febr. 1. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van Szegeden egy megbízható ismerősöd, akkor tőle kérj tanácsot, hogy ki a legjobb orvos. Időpont biztos, hogy kell, viszont ha SZTK-ba mész, az ingyenes.
2013. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kondor Judit ***** válasza:
Szegeden van a női klinika oda csak be kell jelentkezni és sorba állni,zöld sándor utca ott csak pár doki van+terhes tanácsadás.
2013. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de ez ingyenes? telefonon jelentkezzek akkor be?
2013. márc. 3. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!