Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nőgyógyászhoz nem...

WinR kérdése:

Lányok! Nőgyógyászhoz nem ciki csupaszon menni?

Figyelt kérdés
Ha nőgyógyászhoz megyek,2-3 hétig növesztem előtte a szőrömet. Már nagyon régóta teljesen csupasz vagyok alul, de nem merek úgy elmenni dokihoz. A párom is mondja, hogy ne foglalkozzak vele, de én akkor sem merek így elmenni. Ti hogy csináljátok?
2013. jan. 30. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki, mindenki úgy megy, ahogy neki jó. Én már mentem így is, úgy is dokihoz, semmi nem történt, nem azt fogja nézni az orvos.
2013. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

már nem ciki, edzettek, sőt már szőrösen menni ciki

a csupasz higiénikusabb is

2013. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Furcsa.. én meg szőrösen nem merem :)

Mindig az van bennem, hogy igénytelennek fog tartani mert sok a csinos csajszi aki csupaszon hordja.

Amúgy mióta szoknyában megyek, ami rajtam van a vizsgálat közben is azóta nem feszengek annyira.

2013. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Általában arany középutat választom és pár centis "borostával" megyek.
2013. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Egyáltalán nem foglakozik vele. Ahogyan jobban érzed magad úgy érdemes menni. Voltam már ígyis úgyis de csupaszon mindig jobban éreztem magam.
2013. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
A nőgyógyászt nem érdekli milyen a puncid, bár szerintük a szőr védi a fertőzésektől, mert nem engedi rátapadni a bugyit. De igazából nem a puncid kinézetével törődik, hanem azzal, hogy a betegséget elmulassza.
2013. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A szőrnek még az a funkciója, hogy a vizeletet megfelelően elvezesse, távol tartsa a testtől.

A csupaszban pont azt utálom, hogy rámtapad a bugyi tök kellemetlen és fürdéskor sem habzik a tusfürdő szőr híján. De a szőr meg becsípődik, húz nehéz, tisztán tartani. Egyiket sem igazán szeretem :(

2013. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig az van bennem, hogy igénytelennek fog tartani mert sok a csinos csajszi aki csupaszon hordja."


A nőgyógyász pácienseinek csak egy kevés részét teszik ki a csinos csajszik. Hozzá járnak a 3-4 gyereket szült anyukák is, meg az 50-60 éves nők is.

2013. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát mikor én mentem jobbról balról tűsarkús miniszoknyás cicababák. :(

3 gyerekes anyukák közt is vannak akikről meg nem lehetne mondani olyan jól tartják magukat.. Az idősebbeken nem lepődnek meg, szerintem velük szemben nincsenek olyan fokú elvárások mint nálunk fiatalabb generációknál.

Sajna mivel én alapból elég szőrös vagyok a lábam is mindig le kell borotválnom ha megyek. :s

2013. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak csupaszon megyek, sosem szőrösen. Valahogy nekem az a ciki. Nem bírom magam szőrösen...
2013. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!