Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitség! Hogy helyezzem fel...

Segitség! Hogy helyezzem fel a tampont?

Figyelt kérdés
Ma próbáltam először felhelyezni,de nem sikerült.Minit vettem,de akkor sem megy,max. 4 cm-t és kész.

2013. febr. 1. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
simán csak told addig hogy bent legyen, kb fél ujjnyira. jobban nem kell. esetleg más pózban próbáld, ülve, állva, fekve... kinek hogy jobb.
2013. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen!mingyárt megyek fürödni,aztán megint megpróbálom,mert délután próbáltam fekve is álva is,de nem sikerült.Ha most sem fog,maradok 1x a betétnél :D.
2013. febr. 1. 22:49
 3/8 anonim válasza:
71%
Ne add fel, először nekem sem sikerült! Akkor van jó helyen,ha egyáltalán nem érzed. Ne félj tőle, elveszni nem fog semmiképp. Kicsit hajolj előre, a térdeidet enyhén hajlíts be (mint amikor nyilvános helyen nem ülsz rá a wc-re) és úgy próbáld meg.
2013. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Fóliát vedd le róla a madzagnál, húzd ki a madzagot kicsit húzd meg, hogy nem selejtes-e. Fogd a madzagnál a mutató és hüvelykujjad közé. Vedd le a fóliát az elejéről is. Az egyik lábad tedd fel pl. a kád, vagy a wc szélére és lassan kissé döntött szögben csúsztasd hátra, majd fel a hüvelybe. Nagyjából úgy, hogy a mutatóujjad félig legyen bent. Kész is!
2013. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem sosem ment állva, mindig a kádban fekszem, felhúzott lábakkal, amiket a kád szélének döntök, csak akkor tudok ellazulni annyira, hogy fel tudjam helyezni.

19/L

2013. febr. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: És így hogy oldod meg napközben a cserét?
2013. febr. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, ne erőltesd!
2013. febr. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

már sikerült :D...nekem is akádban de nem fekve,hanem gugolva.

köszönöm szépen a válaszokat :).

2013. febr. 5. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!