Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 éve van már fehérfolyásom!...

1 éve van már fehérfolyásom! És még Augusztusban jelent meg barna folyás egy kis vérrel! De csak egy alkalommal. És Október megint volt egyszer barna folyásom! és még nem jött meg? Mi ez?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 11:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ihaj nagyon szépen Köszönöm ezeket a hamar válaszolókat!de biztos nincsen semmi bajom? :( mert aggódom..:(
2013. febr. 2. 11:36
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne félj Kislány, semmi bajod! :) 16 éves korodig nem baj ha nem menstruálsz! :)
2013. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

vagy szerintetek el menjek Nőgyógyászathoz? :S mert szerintem az a biztos ami egy orvos mondd! És mit csinálna? írjátok már le:(

De az anyu szerint azt mondta h nem tud meg jönni a menstruálció

2013. febr. 2. 11:42
 14/17 anonim ***** válasza:
ha nem tudna megjönni akkor a barnázás sem lett volna és folyásod sem lenne. Hidd már el semmi bajod, ha elmész orvoshoz semmit nem fog veled csinálni ha zet elmondod hanem azt fogja mondani hogy normális és hamarosan meg fog jönni.
2013. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! :) Ha csak annyi a "baj", hogy nem menstruálsz, akkor úgysem csinál semmit a nőgyógyász 16 éves korodig. :) Próbálj megnyugodni, hiszen semmi bajod nincs, és remélem soha nem is lesz! :)
2013. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez már az előszele, hamarosan megjön majd.

16 éves korodig ne izgulj!

2013. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jó Rendben Kicsit meg nyugtatattok! Hát még is csak a egészségem forog kockán.. És persze ezért vagyok meg ijedve.. Hidjétek el nekem tik is ugyan úgy lenétek mint ÉN!! De Köszönöm Szépen a Biztatásokat!
2013. febr. 2. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!