Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Na most ilyenkor mi van?

Na most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
4 napja szedtem a fogamzásgátlót, együtt voltam a barátommal és megtörtént a baleset..2 órával később bevettem az esemény utánit, de azóta eltelt 5 nap és a menzim nem jelentkezett..most ilyenkor mi van? lehetek terhes? csináltam tesztet, negatív lett, de nem biztos hogy ilyen hamar mutatna vmit..

2013. febr. 2. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Na most ilyenkor az van,hogy vársz amíg megjön!
2013. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam
2013. febr. 2. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Te nagyon buta vagy már ne is haragudj. Először is Te komolyan ugy vettél be esemény utánit hogy közben fogamzásgátlót szedsz??? Ha igen sürgössen hivd fel az rovosod mert ezt nem eltt volna szabad. A másik a teszt leghamarabb az aktus után 2 héttel mutatja csak ki a terhességet.

Az hogy mikro jön meg várhatod, mert nagyon bezavarhattál a szervezetedbe. eleve a fogamzásgátlót a mensi első napján kell elkezdeni szedni Akkor most mitől jönne meg rá kb 10 napra ujra? A másik az eseményutáni amugy is ugy felboríthaja hogy akár hónapokig nem áll vissza.

2013. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!