Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és nagyon erős a menstruációm.

Olyannyira, hogy tegnap este jött meg, raktam be 2 betétet ami reggelre tele volt persze. Reggel mindig le szokok tusolni, majd 5.30 felé beraktam egy vastag tampont és 2 betétet. 7.30 kor amikor beértem suliba, már tisztára átázott gatyám, így johettem haza, mert nem volt kedvem 4ig véres gatyaba lenni... Mi lehet a problémám ? Ilyennel mehetek nogyogyaszhoz ? És szerintem emiatt vérszegény is vagyok, mert tiszta fekete a szemem alatt.. teljesen ki vagyok készülve, mert neem értem miért ilyen eros, és nagyon szegyenlem magam, hogy véres gatyaba mentem suliba :(


2013. jan. 22. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mehetsz nőgyógyászhoz. Már csak azért is érdemes elmenni, hogy megnyugodj, hiszen csak a doki tud biztosat mondani.
2013. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Menjen el orvoshoz. Nem normális, hogy ennyire vérzel. Habár amikor ilyen idős voltam én is nagyon véreztem de amit leírtál az nagyon sok. Ne halogasd a dokit.
2013. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A véres gatya miatt egy pillanatig se szégyelld Magad, mert erről nem tehetsz!!! Bármelyik lánnyal, nővel előfordulhat!!!
2013. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2013. jan. 22. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:
okozhatja avérszegénység minél elöb viszgáltasd ki mert ez nem nomrális. és örülj ha csak vérszegénységről van szó. Persze hogy menj orvoshoz. Mi mással kéne mint pl ezzel? nem is értem hogy gondoltad hogy ezzel nem kell orvoshoz menni.
2013. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi az elöbb-ből kimaradt egy B.
2013. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!