Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, asszonyok! Ha nem...

Lányok, asszonyok! Ha nem használtok tisztasági betétet, milyen lesz a bugyitok/tangátok a nap végére? Meg szoktátok nézni a nap végén? Van olyan nő, aki nem használ ilyen betétet?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 00:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
egy kis mennyisegu folyas normalis, az ott van estere a bugyin, mert nem hasznalok mindig betetet. az nem egeszseges, ha mindig hasznalsz betetet, nem tud jol szellozni ott. a butyit pedig aztan kimosod.
2013. febr. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Minden nőnek van valamennyi állandó folyása. Ha szagtalan, szintelen és nem csíp, fáj, akkor ez teljesen normális.
2013. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%

Nekem ilyen fehéres nyálkás ragacs szokott lenni a bugyimban estére.Valamikor száradtabb.Főleg tangát hordok lehet azért ilyen,jobban irritálja ott lent.


13L

2013. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Ne hordj tangát, mert nagyon ki vagy akkor téve fertőzéseknek! A popsidból a tanga pántja szinte átvezeti a baktériumokat a puncidba és majd járhatsz folyamatosan a nőgyógyászatra.

A szagtalan fehérfolyás normális, a nőknek szinte 100 %-a bír ilyennel. Aki szerencsésebb, annak alig, vagy egyáltalán nincs, de a többségnek van.

2013. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem használok semmilyen betétet, teljesen tiszta a bugyim este is.
2013. febr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
81%
Az a normalis, ha estere kis feher folt van a bugyidon. Ez azt jelenti, hogy a szervezeted tisztitja a mehedet es a huvelyedet. Az a gaz ha nincs. Iszont a tul sok mennyiseg is rossz. Addig jo amig keves, feher es kellemes illatu, nem szaga van. Tangat tenyleg ne hordj... Sok pasi am is jobban szereti a francianugyit :)
2013. febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Gift ***** válasza:
97%
én mindíg használok, az a kevés is csökkenti a komfortérzetem. Ultravékony, légáteresztő, illatmentes tisztasági betéteket is lehet kapni. Adok egy példát, amit én is használok: Jessa Slipeinlagen 70 stück (Dm-ben kapható elfogadható áron.)
2013. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

nekem egy átlag nap(amikor nincs meg),akkor olyan a bugyim mint egy náthás ember zsebkendője.

használtam eddig tisztaságit,de semmit nem ért(oldalt is kifolyt a cucc vagy olyan ragacsos volt hogy nem tudta felszívni)

15l

2013. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
15l, kerlek legy elore lato, es vidd el a puncikadat orvoshoz! Ez nem normalis, amit irtal:(
2013. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
5%

Az orvosok azt mondjak, hogy a folyas normalis, es az emberek elhiszik, mert amit az orvos mond az szentiras?

Azt is mondtak, hogy a rakot nem lehet gyogyitani, en megis talalkoztam olyannak, aki meggyogyult. Akkor most az orvos hazudik vagy a beteg?


En elfogadom, ha ti ugy gondoljatok, hogy a folyas normalis. Menstruacio elott szerintem is az.

De kozben miert lenne az? Persze megnyugtat ha elintezed egy "ez termeszetes" legyintessel, mert legalabb akkor nem kell magunkba melyedni es megvizsgalni a dolgokat, hogy mi van ha esetleg tevedek, mi van ha megsem a szentseges orvosnak van igaza, hanem megsem termeszetes a folyas (a menzin kivuli) es lehet hogy ha jobban odafigyelnek a rendszeres mozgasra, az egeszseges eletre, akkor nem lenne folyasom?


Nekem (a menzin kivul) nincs folyasom, csak akkor ha a parommal kicsit megnyomorgatjuk egymast (olelgetes, simi, de semmi sex) es akkor van, mert a folyamatok beindulnak; de ettol fuggetlenul nincs folyasom es az elmult 10 evben (menzi napokon kivul) mindig tangat hordok, es nincs semmi fertozesem.

Most akkor valami velem nincs rendben, nem termeszetes az eletem, mert nincs folyasom?


Nem kell valaszolni, csak mindenki gondolkozzon el magaban.


Szoval a valasz a kerdesedre: nem hasznalok tiszt.betetet, a bugyim olyan marad mint reggel volt, csak gyurottebb, meg szoktam nezni minden alkalommal mikor elmegyek wcre, es igen, vannak nok, akik nem hasznalnak ilyet. En egy ilyen no vagyok. Regen hasznaltam, aztan eletmodod valtoztattam es mostmar egyaltalan nem hasznalok.


34/N

2013. jún. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!