Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rémes PMS & fájdalmas menstruá...

Rémes PMS & fájdalmas menstruáció - hogyan tehetném elviselhetőbbé?

Figyelt kérdés

Menzesz előtt 1 héttel már szenvedek, fáj a mellem, ingerült vagyok, könnyen sírva fakadok és folyamatosan csak ennék.

Az első nap mikor megjön iszonyatosan görcsölök, olyan mint ha kiszakadna a méhem és alig tudok kiegyenesedve járni.

Mit tehetnék hogy elviselhetőbb legyen? NoSpa, AlgoflexM nem hat.



2013. febr. 4. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Masszázzsal is lehet valamit segíteni.
2013. febr. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Magneb6, rendszeres sport, egészséges táplálkozás, önuralom.
2013. febr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Apranax sokat segített, amikor görcsöltem. Volt, hogy felülni nem bírtam, annyira fájt. Bekaptam egy Apranaxot, egy óra múlva már szaladgáltam, semmi bajom nem volt.
2013. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy önuralommal annyiira sem lehet PMSt gyogyitani mint kamillateaval tüdőrákot. Görcsök ellen cinket kell szedj menszesz előtt 2 nappal kezdd es szedd be az ajánlott adag legalább 8xosát,kb 90 mgot naponta amíg megjön. semmi bajod nem lesz tõle a görcsöket viszont garantáltan megszűnt eti. ha túlsúlyos vagy többet kellszedned ahhoz hogy hasson. a magne b6 ban egyszerű en nincs elég b6 hogy hasson pms ellen. ha abból is határérték fölé mesz esetkeg segít.
2013. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magnézium pezsgőtabletta, napi 1.

NoSpa semmit sem ért nekem se, DE: Mydeton 150 mg tabletta, napi 2x1 (reggel, este), ez ugyan vényköteles, de nagyon-nagyon megéri. Emellé napi 2x25 mg Voltaren tabletta (ezt is lehet receptre, úgy olcsóbb).

Plusz: [link]

Ismerősöm ajánlotta, sokat segít a PMS-ben, és nem is görcsölök úgy, kibírható.

2014. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!