Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számítsak a nőgyógyásznál...

Mire számítsak a nőgyógyásznál? Ha: 20 év feletti, de szűz vagyok, tampont minit és normált is évek óta használok. Vérzés zavar, rendszertelen menstruáció miatt megyek.

Figyelt kérdés
kacsa? hasi uh? hüvely uh? rákszűrés? Vagy mivel szűz vagyok így csak egy ujjal esetleg végbélen keresztül vizsgál meg?
2013. febr. 4. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak hasi ultrahang volt (mondjuk én tampont sem használok, de nem is kérdezte).
2013. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Valószínűleg már nem végbélen keresztül fog megvizsgálni.

Igen: szemrevételezés, kacsa, mintavétel, rákszűrés, mell áttapogatás, és ha szükséges UH.(hüvelyi).

2013. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nem fog sérülni tőle a ?
2013. febr. 4. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En most nemreg voltam nogyogyasznal. En is szuz vagyok es rendszertelen menstruacioval voltam.

Engem vegbelen keresztul vizsgalt, kicsit kellemetlen, de csak ennyit csinalt, ultrahagot sem es rakszurest sem csinalt!

Amugy en is hasznalok ob-t.

18/L

2013. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En 18 l vagyok most voltam nogyogyasznal mert nekem is rendszertelen a menstruaciom, engem vegbelen keresztul vizsgalt es tenyleg egy kicsit kellemetlen de ki lehet birni. Ob-t minit hasznallok. Ja es meg szuz vagyok en is.
2013. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor úgy látom ez orvos függő
2013. febr. 4. 19:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem rendes vizsgálat lesz már:

szemrevételezés, kacsa (csak kissebb), mintavétel-rákszűrés, esetleg hüvelyi UH, ha van valami gyanu bármire.

2013. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha 20 feletti vagy számíthatsz rá,h feltárja a hüvelyed(legalábbis akkor lelkiismeretes),rákszűrést is kell csinálni.De létezik "szűz" kacsa,amitől nem sérül a szűzhártya.
2013. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én ís szűz vagyok még foggátlótmentem iratni elsőnek csak hasi uh-t akart de kérdezte h tampont használok e mondom igen és hüvelyi uton is meg uh-zott h minden rendbe van e odabent :-)

18L

2013. febr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!