Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákkeltő a hónalj borotválása...

Rákkeltő a hónalj borotválása és a dezodor használata együtt! Mit kellene tennünk?

Figyelt kérdés

A cikk szerint: [link]


Én nagyon megijedtem, mert borotválom és használok dezodort. Az epilálst viszont nem bírja a hónaljam.


2009. szept. 4. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Próbálj meg a borotválás után babahinőport használni. Később pedig használj pici, valódi, megbízható parfűmöt.
2009. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez megint csak egy ijesztgetés... Gondolj bele, hogy mennyi tartósítószert megeszel... Ha utána néznél a dolgoknak úgy igazán, akkor rájönnél, hogy nagyon sok rákkeltő anyaggal találkozik a szervezetünk nap mint nap. És akkor azokat még nem is mondtam amik ellen nem tudunk védekezni pl.: a háttérsugárzások stb.. Szerintem ha egészségesen étkezel, a szervezted megkapja amire szüksége van, sportolsz rendszeresen nem idegeskedsz és max. a borotválás után egyszerre nem használsz dezodort (én amúgy nem használok, mert nem szeretem) :) akkor nem lehet gond. A párom amúgy az ilyenekre azt szokta mondani: "Valamiben meg kő halni." Remélem tudtam segíteni!
2009. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kettő kombinációjával van a probléma. (Borotválás és deo) A rákot az alumínium sókat tartalmazó dezodorok okozzák, amik eltömítik a pólusokat, ezáltal nem izzadsz. Így a méreganyagok nem tudnak távozni az izzadással, ezért azok lerakódnak, és daganatot okozhatnak. A megoldás olyan dezodorok használata, ammi nem tartalmazzák ezeket az anyagokat, engednek izzadni, viszont a kellemetlen szagokat semlegesítik. (Izzadni természetes és szükséges dolog.) Én és az ismerőseim közül -már- mindenki ilyen deot használ, nagyon szereti mindenki aki próbálta. F28
2009. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudtatok segíteni. Köszönöm.
2009. szept. 4. 11:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A cikkben 3 különböző eredményről számolnak be, amiből kettő még ellent is mond egymásnak, ez arra utal, hogy a mintavétel nem volt reprezentatív, magyarul valszeg csak kisebb csoportot vizsgáltak, vagy kevés változót vettek számításba stb. és az eredmény véletlen is lehet, így ezekből az eredményekből (pláne konkrét adatok nélkül) nem lehet/szabad egyértelmű összefüggést megállapítani.
2009. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

már megint bedöltök egy mesének amit kitalálnak hogy a bió sz-kat vegyétek meg sok sok pénzért-de az elöttem szóló észrevette hogy valami nem stimmel ime

[link]

és egy bemásolt rész

1960-as évek ota nem tudták bizonyitani a rákokozó hatását !!csak még egy tanulmány amit egy független professzor végzett !:ezt cikket mondtam A kísérlet óta a Donofrio professzort is sokkal jobban fogalalkoztatják a bőrön keresztül felszívódó mérgek, és azok lassú beépülése az emberi szervezetbe.Mint Donofrio mondja:"az utóbbi években jópár olyan tanulmány jelent meg, amelyek tökéletesen bebizonyították, hogy a dezodorok összetétele - legalábbis a bennük lévő alumínium - igazából nincsen semmiféle kapcsolatban a mellrákkal.\\\\" És, bár a jövőben még várható, hogy megjelennek - akár ezzel gyökeresen ellentétes - kutatási eredmények e témakörben,a professzor szerint \\\\"ez a vita, a dezodorok és izzadásgátlók körül, ma már inkább a lezárt esetek kategóriájába tartozik." Veszélyes kozmetikumok

figyelembe ajánlom a nonprofitos részt akik nem forgalmazók ...

2009. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előzőnek: nem magának az alumínium só okozza a problémát. Lehetne bármi más anyag is, ami megakadályozza az izzadást. Gondolj csak bele! Az izzadással sok méreganyag is kiürül, de ha ezek nem tudnak távozni a szervezetből, akkor az problémát okozhat. Nem kell kutatónak lenni, hogy ezt bárki megértse.
2009. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez a hablatyot ha elhiszed nem ismered a szervezetet szerinted miért van a vese + a máj ?? ne dölj már be ekkora hazugságnak -de nézd csak meg mit ir egy lány egy másik forumon

Városi legenda. . . Mint az aloe varás termékek mindenhatósága. . . Kb. féléve beszélt rá egyre a szomszédom, hogy nincs benne alumínium, nem rákkeltő stb.

A tapasztalataim a következők: 1. : marha drága

2. semmit nem ér. Olyan büdös voltam, hogy csak pár napig bírtam, azután vissza a hagyományos dezodoromhoz. . .

erre megy kia játék ja és még egy idézet tölle -

Az én egyik nagynéném biokertész, hatóság által bevizsgált stb. termékekkel, vannak olyan sztorijaim, hogy aki odavan a bio dolgokért elájulna tőle. . . :))) De aki olyan bolond, hogy hajlandó többszörösét fizetni ugyanazért a répáért amire ráírják, hogy bio, hát tegye:)


ha valakinek van pénze megveni a semit sem érő dolgokat hát tegye ... és nem beszélek az aluminium tartalmu gyogyszerekről krémekröl de mindennap talizhattok aluval akár edény -kávéföző stb által ..

2009. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!