Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 évesen elmehetek egyedül...

17 évesen elmehetek egyedül nőgyógyászhoz szülő nélkül vagy csak a tini ambulanciára?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Menjél nyugodtan! Megszokott dolog ott,bár van olyan,amihez szülői beleegyezés kell. Remélem nem azért akarsz menni!
2013. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz felnőtt nőgyógyászhoz is ha akarsz, és nem kell szülői kíséret.
2013. febr. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell szülői engedély, bár én tuti inkább a tini rendelésre mennék, ott rendesebbek általában.
2013. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Én is tini nőgyógyászatra mennék, ott azért kiméletesebbek.
2013. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Első, helyesbítenék! Az abortuszhoz (mert gondolom arra gondolsz) nem szülői beleegyezés, hanem szülői tudomásulvétel nyilatkozat kell! Ez nagy különbség:)


Kérdezőnek: természetesen elmehetsz egyedül 18 éven alul a tini ambulanciát ajánlják, de mehetsz felnőtt orvoshoz is, ha ő az ismerős. Ezt te döntöd el.

2013. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Mehetsz, persze. Jártál már nőgyógyásznál, vagy ez lenne az első? Van valami bajod, vagy csak vizsgálat, esetleg foggátló?
2013. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem jártam még ezért félek. Azért nem megyek tini ambulanciára mert a városunkban sajnos nincs. Szerintem elkaptam valami fertőzést és szeretnék fog gátlót is felíratni de a szülőknek most nem akarok szólni szeretnék valamit végre egyedül elintézni:-D csak azért izgulok mert szűz vagyok és még nem is voltam nőgyógyásznál
2013. febr. 17. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Én is 17 évesen voltam először:) Egy nagyon aranyos doktornéninél. Csak az elején féltem, aztán rájöttem, hogy teljesen felesleges volt:) Érdeklődj az osztálytársaknál, barátnőknél, hogy hova érdemes menni. Nem te leszel az első, ne aggódj:)
2013. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Menj te is női orvoshoz, talán ott nem lesz annyira ciki.
2013. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!