Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek is volt már olyan, h a...

Nektek is volt már olyan, h a szüleiteknek mondtátok, h jó lenne többet beszélgetni, és örülnétek, h ne csak a tanulmányaitokkal, hanem az érzéseitekkel is törődjenek?! 17/L

Figyelt kérdés
Már több éve ezen fáradozom, de sztem feladom, mert semmi sem változik. Elcseszettnek és elveszettnek érzem magam...

2012. okt. 25. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Meséld el a vicces sztorikat a suliból nekik :)
2012. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is szeretem a szüleimet beavatni az ilyenekben. Ezeket megoldom magamtól is!
2012. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de tudjátok azért jó lenne ha odajönnének hozzám úgy spontán beszélgetni.. amikor azt mondom, h vmi bajom van, és nem tudom h h oldjam meg, annyit mondanak, ( anyukám leginkább ), h " BESZÉLGESD MEG MAGADDAL" .. sztem ez egy röhejes válasz :/
2012. okt. 25. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Keress egy levelezőtársat, vagy beszéld meg a barátaiddal. Szülők gondolom azért nem akarnak belefolyni, mert h pl nekik nem szimpatikus az adott fiú, akkor mégis mit mondjon hogy ne tekintsd ellenségnek. Ez most csak 1 példa.
2012. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de tudjátok amikor (nagy ritkán a tanulás miatt ) elhúzok a barátaimmal, akkor meg lecsesznek h sosem vagyok otthon. ilyenkor nem mondhatom, h b..meg azért, mert itthon senkit sem érdeklek... szal mit csináljak? mert azt akarom, h érdekeljem a szüleimet. sztem ez normális
2012. okt. 25. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:

én 16 vagyok de közelítek a 17 fele,és az én anyám is ilyen velem.Nagyon szeret meg mindig odateszi magát,de mintha az én sztorijaim nem érdekelnék.Folyton a nővéremmel beszélik meg a pasikat,és az én magánéletemről semmit nem tudnak mivel sosem osztok meg velük semmit a magánéletemről,mivel hogy belőlem mindig viccet csinálnak..

Én már belefáradtam és feladtam ,mindig én leszek a kislány akinek semmi problémája nincsen..

csak azt bánom hogy sejtése nincs a családomnak arról hogy mennyi fájdalmat éltem meg az utóbbi években miattuk,meg más problémák miatt is..


dehát ezt el kell fogadni.Sajnálom hogy neked is így alakult..:(

2012. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Mondd el, hogy ez téged nagyon bánt és, hogy figyeljenek rád jobban, mert nagyon szeretnél beszélni velük. Menj ki anyukádhoz a konyhába amikor főz, vagy beszéljetek meg előre egy napot, amit együtt töltötök és beszélgettek. Ha nem foglalkozik veled akkor írd le egy lapra és ad oda neki. Elolvasni úgy is elolvassa és hát ha így jobban érdekli majd, hogy mi történt a suliban!

Remélem a kérdésedre válaszoltam é, hogy hasznos volt számodra!

2012. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!