Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha nagyok és duzzadtak...

Az baj, ha nagyok és duzzadtak a mellbimbóudvaraim? 14/l

Figyelt kérdés

Kb. 9-10 évesen kezdett el nőni a mellem, 12 évesen (amikor először megjött), megállt a növésben. Bár sok ideje volt, alig nőtt valamit.

A mellbimbóm viszont....

Hideg hatására, vagy nyomkodásra összehúzódik, és normális lesz, a mellemnek is kerek lesz a formája.


Nyugalmi állapotban viszont megduzzad, és undorító csőmelleim lesznek.


Ilyesmi, bár még jóval kisebbek a melleim, és gázabb az összhatás (első kép):

[link]


Nagyon zavar, attól félek, hogy ha majd jön az első szerelem, akkor vissza fogom utasítani, mert szégyellném magam előtte. Rengeteget sírtam miatta, nagyon undorító, alig merek hozzányúlni.


Kicsit amúgy feszít, de nem fáj. Csak mintha néha már-már ki akarna durranni.


Sokszor amúgy az egyik ilyen, a másik már olyan... Meg az alja már megduzzadt, de felül még nem. Szörnyen zavar.


Lehet rá esély, hogy egyszer csak összehúzódik és úgy marad?

Vagy. hogy hozzá igazodva megnő a mellem (ezt nem hiszem, mivel már több, mint 4 éve elkezdett nőni, és 2 éve semmi jelet nem mutat, ráadásul nem is érzékeny)


Kérlek, legyetek megértőek velem szemben, mert most úgy írtam, mintha nem lenne nagy dolog, de undorodom magamtól, nem bírom elfogadni, és sosem vagyok melltartó nélkül, mert kiráz a hideg. Egyszer csőmell, máskor nem? Mi ez?


Amúgy itt egy kép, neki is olyan a mellbimbója, mint az enyém, de neki hatalmas mellei vannak. Ha nekem ilyen lenne, egyáltalán nem zavarna.

[link]



Előre is köszönöm a megértő válaszokat! 14/l



2013. febr. 5. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Még rengeteget változhat és fog is!
2013. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Még évekig fejlődhet a melled. Nem csak a mérete változhat hanem az alakja is. :)
2013. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

1, A testi szerelemre még nagyon ráérsz!! Mire oda kerül a sor addigra még sokat változik a tested.

2, Ez még nem a végleges formája. Ne egy felnőttéhez hasonlítsd. 18 éves korod után rá érsz aggódni ha még így néz ki. De nem fog, megnyugtatlak.

2013. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok! :))

De valahogy nem bírom elhinni, nagyon sajnálom...

2013. febr. 5. 13:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen a kérdés csak annyi, h baj-e. Nem baj! :)
2013. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy a fotó, amit linkeltél, szerintem brutál jó, csak messze nem mondható kicsinek! :)
2013. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, bár tuti rossz képet néztél. :)

Az enyém olyasmi (De még attól is jóval kisebb!), mint az első képen...

2013. febr. 5. 17:19
 8/13 anonim válasza:
63%

hát.. én is hasonló problémákkal küzdöttem olyan idős koromban, mint Te, és nem elszomorítani akarlak, de nekem nem változott. Kicsit nagyobb lett, de még így is szörnyű. És igen, ha olyan lenne mint a második képen, ki lennék békülve vele.

20/L

2013. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

1-2 éve én is utáltam. Most 14 vagyok és azóta többet nőtt (B-s melltartót hordok) és már nem néz ki olyan gázul, de még alakulhatna azért. :D Hidd el, ha nekem jobb lett, neked is az lesz, csak várj vele :)

De ajánlom neked hogy dolgozz rá a mellizmodra (jó kis tartása lesz a cicidnek), és a hideg-meleg víz váltogatása is jó tusolásnál (feszesíti a mellszöveteket)+ ha van pénzed mellfeszesítőt is vehetsz, mondjuk az nem hiszem hogy annyit változtatna, de egy próbát megér, nem?:)

2013. ápr. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszi szépen, ez nagyon biztató! :)) És ma már el is kezdtem edzeni, majd megírom az eredményeket!


Amúgy nem emlékszel esetleg olyanokra, hogy hány évesen, és milyen tempóban fejlődött ki a melled?

Mert ugye nekem olyan 10 évesen kezdett el nőni, és 12 éves koromra lett olyan, mint most (nyáron 15 leszek). Azóta semmit sem változott, ezért szinte biztos vagyok benne, hogy most se fog. :(

2013. ápr. 6. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!