Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14/L vagyok. Még nem jött...

14/L vagyok. Még nem jött meg. Nem szeretném de mit tegyek?

Figyelt kérdés
14/L vagyok és még nem jött meg.. Én vagyok az utolsó az osztályban és az iskolai vizsgálaton azt mondták ha 15 éves koromig nem jön meg menjek el nőgyógyászhoz. De nem szeretnék mert nagyon szégyelős vagyok.. Mit tegyek?

2013. febr. 5. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves elmúltam,mikor megjött,és nem vittek el orvoshoz.Én azt hallottam,hogy ha 16 éves korig nem jön meg,akkor kell orvoshoz menni.
2013. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Anyukáddal beszéld meg! El fog kísérni orvoshoz!


Képzeld el, hogy ez a dokinak ugyanolyan, mint a hentesnek a kolbász, a cukrásznak a süti. Ez a munkája. Tizenévestől a 90 évesig bárki elmegy hozzá.

2013. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy a mi csalásunk nem az a tipikus megbeszélős... Nem nagyon szoktunk leülni beszélgetni mert anyu keveset van itthon.. Nagyon szégyelős vagyok még tesi előtt is úgy öltözöm, hogy megpróbálom a lehető legtöbbet eltakarni..
2013. febr. 5. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

jobb ha most 14 évesen mész el! jobb azt hallani hogy semmi baj,csak lassabban fejlődsz stb,minthogy 16 évesen ülnél tűkön emiatt.

ha valami bajod van,most derüljön ki,ne 2 év múlva! én is mentem volna,de aztán anya elintézte annyival hogy majd 15 évesen megjön. nem volt jó a sacc,1 hónap múlva megjött xd

igen,nekem is 14 évesen jött először. de nem azért mert későn érő vagyok. hanem mert tavaly egész hetedikben hormonbajaim voltak és ezek kitolták.

szal ajánlok vérvizsgálatot is! hátha kimutat valamit. pl pajzsmirigy alulműködést,mert az el tudja tolni. olvastam olyan szintén 14 éves lányról,akinek emiatt "nem akar megjönni". ezt anyudnak mondd el minél előbb! nem lehet tudni!

14 :)

2013. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A suliban volt valami pajzsmirigy tapintásos vizsgálat és ott mondták hogy minden ok
2013. febr. 5. 21:20
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem meg van nagyobbodva még így is :(

de pár dologban rossz a menzesz úgy is,sok dolog van,miért jó,de ugyanannyi benne a rossz.

pl. azt mondták hogy az első előtt/alatt/után lesz hirtelen növekedés(magasság és mellméret). nos,azóta fél centit nőttem(ennyi idő alatt én már rég 2cm nőttem volna ha nem lenne meg) és a mellem növekedése sem indult úgy be,ahogy mondták. nőtt vagy 1-2 cm-t,szóval konkrétan semmit sem változott :(

előző voltam

2013. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az jó lenne ha legalább egy picit nőne a mellem... Most egy picit elkezdett nőni de nem tudom mit gondoljak...
2013. febr. 5. 21:59
 8/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok. nekem amúgy sem nagyobb 75a-nál,szóval ezért lenne fontos ha nőne,mert kicsi a kosár,de széles a hátam(a 75-ös méretre értem) :(
2013. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most még semmi baj, de ha 16 éves korodig sem menstruálsz, akkor muszáj nőgyógyászhoz menni!
2013. febr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Az égvilágon semmi bajod sincs még, ha 16-17 éves korodig nem jönne meg, akkor kellene majd elmenned orvoshoz.
2013. febr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!