Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen epilátort érdemes venni?

Milyen epilátort érdemes venni?

Figyelt kérdés
8ezer alatt keresnék és lehet vele hónaljt meg bikinivonalat is epilálni? Nagyon zúg?

2013. febr. 5. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem az a baj,hogy zúg,hanem nagyon fáj.Megvettem,1x használtam...őrűlet!
2013. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy egyszerű Philips Satinelle-em van. Volt hozzá egy szűkítő fej, ami kis sávokra van, pl. bikinivonal vagy hónalj.

A zúgása nem vészes, általában az ipodomon hangoskönyvet szoktam hallgatni, miközben epilálok, és egy kicsit kell csak hangosabbra venni, mint általában szoktam.

10 éve megvan, tökéletesen szuperál még mindig.

2013. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Philips és Braun jó. Sajnos mindegyik rettentően fáj, de ha rendszeresen használja az ember, akkor hozzászokik és egy idő után már egyre kevésbé fog fájni. Én az első próbálkozásokkor csak pár centit tudtam epilálni, nem bírtam tovább, aztán idővel egyre többet bírtam. Most már összeszorított fogakkal le tudom epilálni a lábamat, de fél év alatt nem jutottam el odáig, hogy a hónaljamat vagy a bikinivonalat meg merjem próbálni..
2013. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem az volt a kérdés, hogy mennyire fáj, hanem hogy mennyire zúg és milyen márkát érdemes venni

illetve, hogy lehet-e vele hónaljt meg bikinivonalat epilálni?? (alkalmas-e rá) tudom h fáj...

2013. febr. 15. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nem nagyon fáj, először se fájt. Hanem én nem nagyon ajánlom, gyantázni a legjobb, nekem egy idő után elkezdett gyorsan visszanőni, de mondjuk a borotvától minden jobb.
2013. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!