Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindig szőrtelenítetek? Én ha...

Mindig szőrtelenítetek? Én ha rossz idő van, nem. Már most unom, hogy ha leborotválkozom,2 nap után már megint kell. Más is van így? És még valami: epilátort érdemes venni 16évesen? Azzal ott lent is lehet? 16L

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

jah ha vehetek hosszú nadrágot, (hosszabb ujjú) felsőt, néha én is elhanyagolom a kisebb szőröket..:S


De egy idő után nem bírom és leszedem..:D


Most tényleg fura h hol hieg van hol meleg:P



Sztem nyugodtan vehetsz epilátort.


De OTT lent nem nagyon ajánlom..

Főleg ha érzékeny a bőröd..

2011. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
-hideg
2011. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem ha szőrös valahol,kevésbé vagyok magabiztos, de olyan gyakran meg nem győzöm. epilátorral meddig marad sima?
2011. aug. 9. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem olyan 7-10 napig marad sima epilátorral.

De ez egyénfüggő..


Én is unom a borotválást, az epilátor meg nem mindig jó mert az csak bizonyos hossz esetén alkalmazható..

Azok a bizonyos 2-3 nap után előbújó szúrós szőrök még nem leszedhetők vele..


Legalábbis nálam így van.. Marad a borotva.


Vagy néha krém...

2011. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hetente kétszer borotválkozok, a kicsi szőr nem zavar engem. Az meg nem érdekel másoknak tetszik-e.

Epilátorral órákig kínlódnál mire leszedi nagyjából a szőrt, de nem teljesen. mellesleg meg kell várni hogy kinőjön szépen, hogy egyáltalán használni lehessen. szóval semmi értelme az epilátornak, én is kaptam egyet, azóta sem használtam kettőnél többször.

cukorgyanta viszont egész jó, próbáld ki.

2011. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!