Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez? Mind a két mellemben...

Mi ez? Mind a két mellemben találtam 1-1nagy, tojás méretű csomót (16 éves vagyok), és félek, mellrák, vagy valami rosszindulatú megbetegedés. Már több éve ott van, de már nagyon félek. Néha fájni is szokott, a csomó elmozdítható.

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak orvos tudja neked megmondani.Rögtön menni kellett volna vele.
2013. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a melledben lévő mirigyeket érzed? Nekem, amikor elkezdett nőni a cicim, teljesen bepánikoltam, hogy van ott valami :D Mármint nem tudtam, hogy annak ilyen lesz a tapintása, azt persze tudtam, hogy majd megnőnek.

De akármi is az, szerintem mutasd meg orvosnak, legjobb esetben kiderül, hogy semmi bajod, és megnyugszol, ha meg valami baj van, akkor sem tuti, hogy ez valami visszafordíthatatlan.

2013. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg nőgyógyásszal.
2013. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legrosszabbra ne gondolj, de hogy megnyugodj, menj orvoshoz, mert csak ő tud biztosat mondani!
2013. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16 éveseket nem támad a mellrák, nem véletlenül kezdik a szűréseket 35 év fölött, amúgy ha évekkel ezelőtt ott voltak már és rosszindulatúak lennének, akkor már nem valószinű, hogy fel tudnád tenni a kérdést itt. Viszont nem is fogsz attól megnyugodni, hogy esetleg itt mindenki azt mondja, hogy szerintük nem az, u.h. menj orvoshoz, mutasd meg neki.
2013. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg anyukádnak! Ő meg fogja tudni mondani, hogy mi a teendő.
2013. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lehet kĂŠtoldali mellrĂĄkom? kb.hĂĄny ĂŠvig szoktak ĂŠlni a mellrĂĄkosok kezelĂŠs nĂŠlkĂźl?
2013. febr. 6. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő mellében vannak "csomók", mirigyek. A menstruációs ciklus során hol nagyobbnak, hol kisebbnek érzed őket.


Nyugodj meg, nagy valószínűséggel semmi bajod, menj el nőgyógyászhoz, ő majd megvizsgál!

2013. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!