Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy mellrákom van?

Lehet hogy mellrákom van?

Figyelt kérdés

Már talán lassan egy éve vagy lehet, hogy több -nem tudom-

van a mellbimbóm fölött -de érinkezik vele- egy fura elváltozás. Olyan mint egy nagyított "sejt", egy picit sötétebb is. Nem tudom jobban elmagyarázni. Nem fáj, szerintem csomó sincsen. Nem igazán foglalkoztam vele, mindig ráhagytam, hogy biztos semmiség, hisz fiatal vagyok. Most mintha egy kicsit változott volna, talán nagyobb. Hamar válaszoljatok légyszi!

15/L.



2013. jan. 16. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem világos, hogy milyen elváltozás az, amit látsz, de igen valószinütlen, hogy mellrákod lenne.


Viszont mivel a neten keresztül nem tudja senki sem megmondani, ezért a legokosabb, ha a háziorvosnak megmutatod, ö biztosan meg tud nyugtatni.

2013. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nem vagyok valami nagy magyarázóművész. :/ Köszi!
2013. jan. 16. 21:28
 3/7 degesz ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, de a mellráknak nem ezek a tipikus tünetei. Távolról még egy orvosnak is nehéz lenne így diagnosztizálni. Kérdezz meg egy felnőttet, pl. édesanyádat. Mutasd meg neki. Szerintem aggódalomra nincs okod, de az iskolaorvosnak vagy háziorvosodnak is megmutathatod, a magad megnyugtatására.
2013. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, azért nyugodtabb lettem, majd megkérdem anyut.
2013. jan. 16. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon nagyon kicsi az esélye ilyen fiatalon a mellráknak, úgyhogy erre ne is gondolj, de a biztonság kedvéért menj orvoshoz, mert látatlanban semmit nem lehet mondani.
2013. jan. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kizártnak mondható a te korodban, hogy mellrákod legyen, azonkívűl lenne más tüneted is.

Anyuddal beszéld meg, ez jó ötlet!

2013. jan. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom a kordban, de ha esetleg az megnyugtat menjetek el anyukáddal egy tini nőgyógyászatra.
2013. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!