Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vizsgálják fogamzásgátl...

Hogyan vizsgálják fogamzásgátló szedése előtt, hogy hajlamos vagyok-e trombózisra?

Figyelt kérdés

Fél évig Cypromixet szedtem, csak rákszűrést végzett az orvos előtte, aztán utána Jangee-t 3 hónapig, és a nőgyógyász azt mondta, hogy ezt bárki felírhatja. De most a háziorvos nem akarja felírni, hanem vmi vizsgálatokra akar elküldeni. "Thromboemlóliás szövődmények lehetősége" erre hivatkozott.

Hogyan vizsgálják ezt?



2013. febr. 7. 19:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, elolvastam a betegtájékoztatót is, miután kivettem a gyógyszert. Akkor figyeltem fel erre a trombózisos dologra. És ennek ellenére elkezdtem szedni, de most meg fogom csináltatni a vizsgálatot.
2013. febr. 14. 21:36
 12/14 anonim válasza:
0%

És azok a fiatalok akikről a fenti válaszolók beszéltek, hogy a tablettától trombózis alakult ki náluk cigiztek??? Mert akkor ne csodálkozzatok ..

Ez is Atól Zig levan irva hogy azok szedjék akik nem dohányosok. Ha meg mégis akkor ne csodálkozzon rajta.

2013. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Amúgy "fejlemény", hogy a háziorvos által írt beutalóval elmentem a nőgyógyászhoz, mondtam, h a háziorvos nem akarja felírni a fogamzásgátlót, mert nem vagyok kivizsgálva. És ennek ellenére semmit(!) nem csinált, még a rákszűrést se, mert egy éven belül voltam, és kiállított egy papírt, amin az áll, hogy a vizsgálatok rendben vannak és kéri benne a háziorvost, hogy egy évig írja fel nekem a fogamzásgátlót! És még csak kérdéseket sem tett fel, nemhogy megvizsgált volna, vagy elküldött volna vhova...
2013. máj. 11. 17:32
 14/14 anonim válasza:
Engem elküldött APC szerinti vizsgálatra és vérvételre.. A rákszűrés az volt, hogy letapogatta a melleimet, és azt mondta 'majdcsak nem vagy rákos'.....
2014. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!