Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után menstruáció kimaradás, majd erős, hosszan tartó vérzés. Megoldás?

Figyelt kérdés

Nyár végén hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Az utána lévő hónapban nem volt menzeszem, január közepén jött meg... viszont azóta is tart....

Nőgyógyászhoz feb végére van időpontom, de lassan megbolondulok az állandó vérzéstől. Ráadásul iszonyatosan nagy méretű nyálkahártya(?) meg alvadt vér is jön, 1 óra alatt átvérzik a tampon. Ezt csak ma kezdte el (egész eddig nem vált le nyálkahártya), vajon most ilyen időszak jön, és ha levált aminek lekellett, akkor vége lesz?

Mi a fenét tudnék csinálni addig, hogy ne legyen erős a vérzés? Van bevált módszeretek?


2013. febr. 7. 21:04
 1/5 A kérdező kommentje:
nem hónapban, hanem hónapokban*
2013. febr. 7. 21:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez sürgősségi eset. Meg kell mondani, hogy több, mint 2 hete vérzel. Ezzel nem lehet február végéig várni!
2013. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, ahogyan előttem írták. Nem hagyhatod ezt így, mert a súlyos vérveszteség miatt komoly gondok lehetnek.
2013. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ezzel még sürgősségire is bemehetsz, ha máshol nem foglalkoznak veled!
2013. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a tanácsot,elmentem, sürgős esetként kezeltek is. Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 11. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!