Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Letezik hogy mensi alatt pozi...

Letezik hogy mensi alatt pozi az lh-teszt? Mitol lehet? Most lenne peteeres?

Figyelt kérdés
Igazsag szerint nem is olyan eros a menzeszem, csak barnazas mar 5 napja. Probalkozunk a parommal,terhesseg is lehet? Tesztet 2 napja csinaltam de negativ volt vagy szellemcsikos. Igy gondoltam nem veszem figyelembe.

2013. febr. 8. 13:15
 1/6 anonim válasza:

Szia, Én azt hallottam, hogy az ovu teszt, a mensi előtt jóstesztként működhet. Mikor volt az utolsó mensid?

Nálam hasonló a helyzet, 5 napig az ovu tesztem pozitív volt, 6-on teszteltem egy rendeset és negatív lett, mensim azóta sincsen, viszont volt 3 napig barnázásom, mára már elmúlt. A hőmérsékletem is emelkedik, de össze vagyok zavarvarodva, hogy mi lehet.

itt a görbém :

[link]

2013. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem meg mindig barnazas van. Az ovu teszt tegnap mar negativ volt. Valoszinu rendkivuli peteeresem lehetett,mert fajt a petefeszkem rendesen. Decemberben hagytam abba a foggatlot 5 ev utan. Biztos beindult a petefeszkem. Te szedtel gyogyszert? En nem homerozok, mert nem tudok mindig egy idoben merni. Eddig 2x mensiztem a gyogyszer utan 33 es 30 napra jott a barnazas most. Lehet nem kene ennyire figyelnem magam es ugy hamarabb sikerulne. Ti miota probalkoztok?
2013. febr. 9. 22:29
 3/6 anonim válasza:

Most csak vitaminokat szedek már, de előtte szedtem 3 hónapig a clostilbegytet, mert nem mindig volt spontán peteérésem. Mi kb. 1,5 éve próbálkozunk, voltunk kivizsgáláson, nem nagyon találtak semmit, ami miatt nem lehetne baba.

Reggelre, úgy néz ki elkezdtem vérezni, szerintem ez is egy sikertelen hónap volt. Majd a következőben, hátha. :)

Nálad van változás azóta? Érdemes lenne reggeli hőmérsékletet mérni, próba kép, talán segítene. még ha nem is mindig tudod mérni.

Sok sikert nektek, hogy minél hamarabb babás legyél. :)

2013. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg kell kuzdeni a babaert az biztos!:) Mi meg nagyon az elejen vagyunk,igy nem voltunk kivizsgalasokon. Januarban voltam dokinal es mindent rendben talalt uh-n is. Mondjuk akkor rendes mensim volt igy tudtam hogy rendben vagyok. Akkor a bal petefeszkemben volt ovu. Most a jobb oldalon, de ugy latszik kicsit lustabb ez az oldal:D Amugy a helyzet valtozatlan, meg mindig barnazas van. Nem tudok mit tenni csak varni egyelore. Meglatjuk hogy alakul. Elkezdem a cickafark-palastfu kombot! Nektek is mielobbi babozast!
2013. febr. 11. 00:39
 5/6 anonim válasza:

Nekem ma reggelre megjött. Indulhat egy újabb reményekkel teli hónap. :)

Nektek sok sikert és mielőbbi babásodást kívánok! :)

2013. febr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kicsit irigyellek, hogy megjott neked! Mar kezd nagyon idegesito lenni ez a barnazas. Mindenesetre elkezdtem a cickafark teat, de olyan rosszul lettem tole...mint akit fejbevagtak. Zsibbadt az agyam meg a kezeim, nagyon rossz erzes volt. Asszem inkabb palasfu lesz a ciklus masodik feletol.
2013. febr. 11. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!