Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak a férjemmel?...

Mit csináljak a férjemmel? Miért nem 'partner' ebben?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, a férjem pedig 37. tíz éve vagyunk egy pár, lassan kilenc éve pedig házasok vagyunk, de a baba továbbra sem jön. velem az orvosok szerint minden rendben és makk egészséges vagyok. voltam már vagy hatmillió vizsgálaton, egyik jobban fájt mint a másik, de állítólag tényleg teljesen egészséges vagyok. tehát kizárásos alapon a férjemmel lehet valami gond, de ő ezt nem hajlandó beismerni. mindig csak azt mondja, hogy ha ő belehúz, akkor bizony bababumm lesz. valamelyik nap is már magamból kikelve ordítottam vele, hogy akkor húzzon bele, mert nem bírom tovább. nem tudom, hogy 9 év alatt hány terhességi tesztet csinálhattam meg, de már nagyon el vagyok keseredve... a lényeg, hogy kértem a férjemnek, már legalább háromszor beutalót, hogy őt is megvizsgálják, de egyszer sem ment el, mert mindig lett hirtelen valami fontos dolga. persze, az anyósomtól meg csak azt hallgatom, hogy valamit biztos tettem tini koromban, amitől most nem lehet gyerekem, mert bizony az ő fiacskája az makk egészséges. szerintetek mit tegyek? lassan semmi más kapcsolat nincs köztünk, csak érzelemmentes szex. én feladtam a munkámat (már 3 éve) hogy a leendő babánkra tudjak a leginkább koncentrálni, de ugye baba még mindig nincs.... kezdek belebolondulni a folytonos egyedüllétben itthon és bezzeg a férjem nem megy orvoshoz. hogy küldhetném el??

előre is nagyon szépen köszönöm!!!



2013. jan. 31. 19:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem hogy megalázó egy férfinek, hogy talán meddő, de ez a pasi ha valóban szeretne téged, belátná hogy neked ez milyen fontos és elmenne arra az egy vizsgálatra....:( ahol ha kiderül hogy vele van a gond akkor ,még mindig gondolkozhattok tovább örökbefogadás vagy bármi de így a csodára vártok kb...:( anyós szövegéhez hozzá se szólok...
2013. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A férjed egy tapló. Te menj vissza dolgozni, hogy elfoglald magad, és készülj arra, hogy a büdös életben nem fog megváltozni. Tehát vagy megszokod, hogy ilyen, és akkor vlaszeg nem lesz gyerek, vagy elszöksz, és máshol keresed a boldogulásod.
2013. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem keress munkát, és másik társat. Sajnálom!

Egy közeli házaspár esetében ugyanez volt, a nő 15 évig járt nőgyógyászhoz, agyon szekálták. És mi lett a vége? A férje 36 éves korában végre hajlandó volt elmenni vizsgálatra és kiderült, hogy egy ép ivarsejtje sincsen!!! Ha a te férjednek sincs, akkor marad a lombikprogram idegen férfi spermájával. Vajon arra hajlandó lesz, hogy más spermáját elfogadja és a te petesejtedet? Hát lehet, hogy nem! És akkor mi lesz veled? A szüleid is elhalnak egy idő után, a karrier nem olyan mint a filmekben. Ha egy gyereked sem lesz, akkor mi lesz az életcélod 20-30 év múlva. Ennyi szenvedés egy férfi miatt nem éri meg. Még fiatal vagy, ha te belehúzol lehet normális életed. 37 éves férfi spermaügyileg valószínáleg öregecske. A szakítás mellett vagyok. Adj neki ultimátumot. Az anyós meg egy trágya.

2013. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, igen így van ahogy a második írja gondolom szereted mint embert azért vagy mellette 10 éve, de lehet hogy mással már rég babáznál :((
2013. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
eddig semmi baj nem volt vele. tényleg, kenyérre lehetett kenni, ő volt minden nő álma. törődött velem, tervezgetett, hogy lesznek babáink és egyebek. ez az egész kb. azóta kezdődött, hogy anyósoméknál volt egy kisebb munka, amit ő csinált meg. biztos vagyok benne, hogy teletömte a fejét. és most már nem tudom mi tévő legyek. nagyon szeretem őt, de már nagyon nem bírom tovább
2013. jan. 31. 19:30
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt az lehet a gond, hogy nem egyformán akarjátok a gyereket! Bár lehet ő is hajlana rá, de felelősség az már most nuku, akkor mi lesz később? Én őszintén mondom, leülnék vele beszélni és elmondanám neki, hogy vagy elmegy még azon a héten az orvoshoz kivizsgáltatni magát (és lehetőleg az anyját is lője le), vagy pedig a következő héten már költözök is...


Nagyon sajnállak, hogy ennyi időt kellet pazarolnod egy ilyen férfira..., de még mindig fiatal vagy, és lehet az első szenvedélyes kapcsolatban egyből teherbe is esel.. :D


Légy boldog azt kívánom és találd meg a hozzád illő férfit!

2013. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
6os vagyok! akkor viszont, ha mostanában változott meg akkor kérdezd meg halál komolyan hogy mi történt ami miatt ennyire megváltozott? És mondd el neki az érzéseidet!
2013. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy veled van baj amúgy, ha valaki ilyen görcsösen akar gyereket, az sem jó! Egy nem létező gyerek miatt feladni a munkahelyed? Nem értem ez miért jó?
2013. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már ennyi ideig sem bírtam volna. 9 év? Ha ennyit nem hajlandó megtenni, akkor vajon mennyire szeret? Mennyire fontos neki a kapcsolat?

Két lehetőséged van:

1. Ultimátumot adsz neki. Vagy elmegy orvoshoz, vagy felejtsen el.

2. Beletörődsz, hogy soha nem lesz gyereked.

2013. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan dolgot írtak már előttem, amivel egyet értek, ezeket nem ismételném.

Ha úgy érzed, hogy ez a kapcsolat megéri, hogy megmentsd és a férjedtől szeretnél gyereket beszélj vele. Lehet, hogy fél a kivizsgálástól. Félhet az eredménytől, a megalázó helyzettől, az ismeretlentől, az esetleges fájdalomtól. Mondd el neki, hogy az eredménytől függetlenül szeretni és tisztelni fogod, de Te sem teheted ki magad felesleges vizsgálatoknak tovább, ha Ő nem megy.

Gyakorlati tanácsot annyit tudnék adni, hogy ha rászántok 10-15 ezer Ft-ot akkor magán úton vizsgáltassa ki magát. Ott jóval barátságosabbak a körülmények, mint egy SZTK-ban. Neki csak mintát kell adni, nincs semmilyen fájdalmas vizsgálat. A magánrendelőkben nem lesz semmilyen megalázó helyzet. Mi a Kaáli Intézetben voltunk. Nagyon diszkréten megoldották és nagyon gyorsan megvolt az eredmény is.

2013. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!