Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Grapefruit csepp és teafaolaj...

Grapefruit csepp és teafaolaj hüvelygombára? Hogyan?

Figyelt kérdés
Visszatérő hüvelygombám van több mint fél éve. A doki amit felír, sose hat rendesen. Hallottam hogy a grapefruit csepp gombaölő hatással bír. Abból napi hány csepp? És a teafaolaj? Arról meg azt olvastam, hogy a fehérneműre kell csepegtetni. Valaki felvilágosítana ez ügyben?:DD
2013. febr. 8. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Teafaolajat ne! Ha az érintkezik a kivakart bőröddel, az úgy fog fájni, hogy csak na! És ráadásul begyullad tőle az érintett terület, és több folyásod is lesz tőle.
2013. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor beteg vagyok, a grapefruit cseppből 10-15 cseppet szoktam belerakni egy 1.5 literes üveg teába/gyümölcslébe, azt iszogatom. Szóval nem kell sajnálni.. :)
2013. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A grépfrút cseppet meg kell inni, viszont egyedül kb a grape vital hatásos, nekem elhiheted, az összeset kipróbáltam már... Ezenkívül kevés vízbe 10 cseppet csepegtetve ülőfürdőzhetsz is vele vagy egy vattával áttörölgetheted magad alaposan, hosszú ideig (erre főként este van idő). barátnőm grépfrútmagos vizes tampont is használt, mondjuk én azt nem vállaltam be.

Én konkrétan teafaolajat nem használtam, de én csak ruhaöblítésre használnám, konkrétan higítatlanul a fehérneműbe biztos nem, mert az úgy nagyon tömény, irritálhat, csíphet.

Egyébként használj frezyderm ph4-es intim lemosót, mert a lényege az egész hüvelygombás mizériának, hogyha visszaállítod a hüvelyflórádat 3,8-4,4 értékek közé, akkor sokkal nehezebben fogsz visszafertőződni.

2013. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!