Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amerikában milyen gyógyszert,...

Amerikában milyen gyógyszert, tea van felfázásra? A többi lent

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hónapja folyamatosan úgy érzem, hogy fel vagyok fázva.Szedek cranberryt(tőzegáfonya), eleinte még használt, de mostmár azt sem érzem túl hatásosnak. Valaki ismer esetleg valami teát, gyógyszert (vagy valami házi gyógymódot)? Nagyon megköszönném.

2013. febr. 10. 04:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

lol 1000 dollarert mar fogpotlast csinalnak, te meg huzattal annyiert D nem rossz. na amugy nem veszekedni akarok itt, csak SEMMI SZUKSEG ra hogy elojojjon valaki a remtorteneteivel, most megoldast kene talalni a kerdezonek. beteg, el kell mennie orvoshoz ami megfizetheto. remtortenetet szerintem hallott mar, de ahogy latom normalis tanacsot meg nem sikerult hallania hogy hova erdemes menni.


gondolom te ferfi vagy es halvany gozod nincsen arrol hogy egy felfazas mennyire nem jatek es milyen szovodmenyei lehetnek, amivel akar korhazba is kerulhet. borzaszto fajdalmakkal jar. eppen ezert ajanlom en mindenkeppen hogy menjen MOST orvoshoz mig nincs nagy baj, nem kell itt jonni es riogatni. tiszta sor hogy amerikaban draga az orvos, de kis dolgokra van olcsobb alternativa, es nem csak a gettoban...

na szep estet neked

2013. febr. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

rosszul gondolod, nobol vagyok en is, es tudom milyen egy "urinary tract infection"...

tovabba en ajanlottam neki a cranberry juice, health food store "urinary" tea, C vitamin... de ha ezek neked nem tettszenek, arrol en nem tehetek...


En nem mehetek el a kerdezo helyett orvoshoz, es nem tudom melyik varosban lakik, szoval meg telefonalni sem tudok ide a helyi ingyen klinikara, hogy idopontot kerjek neki, es a health food store ahova en jarok nincs orszagszerte, igy a termekeit sem tudom ajanlani... :(


Szerintem az emberek nagytobbsege ide segiteni jar (mint ahogy en is), nem pedig leszolni a masikat azert, mert esetleg az elete nem pont ugy alakul, ahogy eppen neki...


...de cselekednie a kerdezonek kell!

2013. febr. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Hát sajnos igen , ezeket a rémtörténeteket már hallottam. Kedves kommentelő aki azt írta , hogy milyen drága a szülés. Több nővel beszéltem, aki azt mondta , hogy ingyenesd volt a szülés neki , de mindegy . Ön itt szült Amerikában ? Na de mindegy , hagyjuk is . Komolyra fordítva a szót, tényleg nagyon köszönöm , aki segített , segíteni próbált, megfogadom a tanácsokat! Mindenkinek további szép napot kívánok.
2013. febr. 12. 18:48
 14/15 A kérdező kommentje:
Jah és még annyit, hogy DE IGEN IS nagyon sok magyar hazudik, felnagyítja a dolgokat , felvág , hogy neki mennyi pénze van , ami -szerintem- rohadtul nem jó dolog. Mert vajon otthon is felvágtak hogy ennyi meg ennyi pénzük van , és hogy ők mennyire gazdagok, milyen fullos kocsijuk van , most hány ezer dollárért(hány százezres esetleg milliós) órát vagy bármit vett magának ?! Hogy épp a Victoria secretben költött el több 100 dollárt?! Ha igen , akkor le a kalappal, csak kérdem én: akkor minek jött Amerikába? Nyaralni és itt maradt? Nagy valüszínűséggel nem . Bizonyára pénzt keresni jött ki , csak menetközben elfelejtette , hogy honnan jött.A szarból ( elnézést a kifejezésért) a jobba jött , és itt már elfelejtik az emberek , hogy lehet, hogy otthon épp nem volt mit enniük. Ezt hamar elfelejtjük mi, magyarok. Igen, szégyen. És pont az ilyen emberek miatt,és senki nem azzal magyar , hogy fennhangon védi a magyarokat, nem. Azzal magyar (lenne magyar) , ha segítene a MAGYAROKNAK,nem pedig hátráltatnánk egymást. Mert sajnos ez van.
2013. febr. 12. 18:57
 15/15 anonim ***** válasza:

huhu that was awesome :D


egyetertek sajnos, multkor is egy magyar ismerosom eloszedte CSAK UGY a rontgenfelveteleket a torott labarol es tetelesen felsorolta hogy pontosan mi mennyibe kerult (10 ezer dollar nyilt labszartores mutettel osszecsavarozva). ugy elvezte elmondani :) ez ilyen toketeles tema amugy magyaroknak: egyszerre lehet panaszkodni, sajnaltatni magukat, felhaborodni es eldicsekedni hogy mennyibe kerult. nem is szoktak kihagyni az alkalmat :D

2013. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!