Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez? Normális dolog?

Mitől van ez? Normális dolog?

Figyelt kérdés

Nos, nem vagyok annyira oda, de nem vagyok biztos benne, hogy ez normális dolog, de azért segítséget kérek. Már kb. fél éve megvan, de még ilyen soha nem volt. Ugyan már a napokban meg kell hogy jöjjön kb. de most már ilyen rózsaszínes váladék is jön, nem csak fehér.. Tehát nem az hogy már megvan, hanem csak folyás. Ez normális?

Előre is köszi.



2013. febr. 7. 20:45
 1/10 anonim válasza:
Szerintem sürgősen huzzál orvoshoz, ez nem játék!!! irány a doki!
2013. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez ennyire durva? Mitől ilyen durva? Hozzátenném még nem állt be, csak már várhatom hogy meg fog jönni:)
2013. febr. 7. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
kérdezd anyukádat, ő biztosan konyít a témához, itt úgyis egy csomó hülyeséget összehordanak az ilyen témákban...
2013. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egy-két napot várok, és ha nem jön meg akkor beszélek vele:)
2013. febr. 7. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért a koporsódat nem kell megrendelni. Nem tudom miért ijesztget az első.

Várd meg a következő ciklusod, ha akkor is pecsételsz, akkor menj orvoshoz.

2013. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szerintem is túlzás volt az első válasza!
2013. febr. 7. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki azt írja a Kérdezőnek, hogy menjen orvoshoz, nem kell arra gondolni, hogy a koporsót akar rendelni, de egy felelősségteljes ember tudja, hogy csak orvos mondhat biztosat!
2013. febr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Dehogyis kell ezzel orvoshoz menned!

Ha nincs semmi más tüneted, akkor ez normális így.

16 éves korodig bármi előfordulhat, hosszabb kimaradás is.

Majd akkorra beéll rendszeresre.

2013. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hogy érted hogy fél éve megvan? az első jött fél éve,vagy folyamatosan van féléve?? mert szerintem az első azt hitte,hogy az utóbbi.
2013. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam hogy valami ilyen gondolatotok is lesz.. Bár azért ha fél évig folyamatosan meg lenne nem itt kérdeznélek titeket.. Nem, nem folyamatosan.. Mint egy normális lány/nő 4-5 napig megvan.
2013. febr. 8. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!