Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha méhszájsebem van, de még...

Ha méhszájsebem van, de még szűz vagyok, akkor addig azt lehetetlen is kezelni?

Figyelt kérdés
Erős a gyanúm, hogy méhszájsebem van, mert visszatérő bakteriális fertőzésem van, annak ellenére, hogy sehol nem ülök rá a vc-re és már mindenféle gyógyszert kipróbáltam, antibiotikumokat is, legutóbb kaptam kliont, aminek szedése alatt sokat javult is a ph-m, aztán kaptam dermycből is két szemet, azután menstruáltam és most megint ugyanott tartok, ezenkívűl volt már, hogy két menstruáció között egy-két napig pecsételő vérzésem volt, és tudtommal ez a "vérzékenység" lehet ennek a jele, meg a folyamatos krónikus folyás, de eleve biztosra ezt nem lehet megállapítani, ha még szűz vagyok?

2013. febr. 11. 07:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ugye tampont használsz? Attól lehet méhszájseb. Egyébként biztos lehet úgy is kezelni ha szűz vagy.
2013. febr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

A szüzesség egy fogalom csak.

legtöbb nönek nincs is szüzhártyája, vagy leszakad annélkül, hogy behatolnának.

Szüz addig vagy, amíg sexuális kapcsolatod nem lesz.



Ha ilyen gyógyszereket szedtél akkor már gondolom orvos látott téged belülröl. Mert ugye ilyen gyógyszert csak úgy nem szed be senki. Gondolom az orvos csinált teszteket, vett keneteket hogy ilyet megállapítson.

2013. febr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted minden nőt meg kell dugni kezelés előtt?
2013. febr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem használok tampont, és a dokik csak annyit csináltak, hogy kenetet vettek, és a kenettenyésztésből semmi nem tenyészett ki
2013. febr. 11. 09:24
 5/21 anonim ***** válasza:
26%

Méhszájseb a hüvelyi fertőzéstől szokott kialakulni. Minden ami gyulladással vagy helyi irritációval jár (pl a pénisz bökdösése) méjszájsebet okozhat.

Nekem 14 éves korom óta vannak visszatérően hüvelyi fertőzéseim. A szüzességem 20 évesen vesztettem el, az egyik oka az volt,hogy a doki végre meg tudjon rendesen vizsgálni (azért persze szerelmes is voltam nem csak kényszer:D)

Biztos rengetegszer volt méjszájsebem de mindig elmúlt magától.

A szűz lányokat régebben végbélen keresztül vizsgálták. A máéhszájsebet észrevenni ahhoz azért szerintem kacsa kell, de téged nem fognak tágítani mivel még szűz vagy.

2013. febr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Honnan tudtad, hogy mindig elmúlt?
2013. febr. 11. 10:40
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
Sehonnan, csak gondolom mivel most már nincs
2013. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Bár a múltkor én is véreztem kicsit mensitől függetlenül talán kiújult de nem fogok hetetente orvoshoz futkozni miatta. Majd elmúlik magától ha nincs HPV akkor nem lesz nagy baj egy méhszájsebből, simán elmúlik magától..
2013. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Sosem foglalkoztam ilyennel h méhszájseb. A bőrsebekkel sem szoktam, mindig elmúlik magától. Hám-hám. Lehet felelőtlenség, sőt kicsit annak érzem én is de nem tudok hetente futkozni a nőgyógyászhoz..

Ha szex közben a párom megbök ott fent és nem fáj akkor tudom h nincs sebem. Amikor volt akkor ordítani tudtam volna amikor hozzáért.

2013. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
bőrsérüésekkel én se foglalkozok, de a méhszájseb sem valódi seb, hanem egyfajta elváltozás, és utánaolvastam és ez okozza a hüvelyflóra felborulását és tökéletes otthont ad mindenféle bacinak és egyébnek, persze egyik következik a másikból,(úgyértem fertőzés->méhszájseb. méhszájseb->fertőzés.) és mivel már ki lettem kezeltetve és még mindig nem múlt el, mostmár komolyabb kezelés kéne, de eleve nem állapítottak meg ilyesmit még, és én eljárok hetente ha tényleg sikeresen meg tudják ezt szüntetni úgy hogy ne újuljon ki újra, de legalábbis jópár évig ha nem a saját hibámból..
2013. febr. 11. 11:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!