Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok, szerintetek ez...

Szűz lányok, szerintetek ez lehetetlen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy lánynak az életében az első lenni. Tudom, hogy nagy odafigyeléssel többet tudnék neki nyújtani, mint egy átlag.

Igaz még csak egy lánnyal voltam, de vele több évig. Szerintetek nagyon gáz, hogy erre vágyok?


2012. okt. 25. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Miert lenne gaz? Az gaz inkabb, hogy ezt megkerdojelezed magadban.
2012. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Azért jó volna, ha nem azért vágynál egy kapcsolatra, mert volna egy izgalmas éjszaka.
2012. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem gáz...de azért egy szűz lánnyal több odafigyelés szükséges...hiszen olyankor az emberben van az első előtt a stressz...szóval
2012. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezt most ne úgy fogjátok fel, hogy kanos vagyok és dugni szeretnék, hanem úgy, hogy az a vágyam, hogy egy lánynak mindent megadjak és olyan élmény legyn neki az első, hogy soha ne felejtse el.

Tehát nem csak szexelni akarok, hanem gyönörben részesíteni, örömet szerezni, mindent megadni egy lánynak.

2012. okt. 25. 18:49
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez tök jó! Végre egy pasi akinek vannak épkézlàb tervei!
2012. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jaa ezután a magyarázat után már azt kell mondjam, hogy nagyon is jó...:) (ha nem az önzőség vezérel! :))
2012. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hoögy mi is vezérli? Hogy egy lány jól érezze magát? Vagy hogy önmagát szexistennek érezze?


Szerintem ezt csak ő maga tudja.

2012. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak szeretnék adni. Hatalmas gyönyört és egy életre szóló élményt. Olyan jó lenne tudni, hogy igen is soha nem felejti el azt az első alkalmat és örömmel gondol vissza rá.
2012. okt. 25. 18:54
 9/11 anonim válasza:
100%
Én meg egy fiúnak szeretnék életében első lenni! Szeretném a szüzességemet egy szűz fiúnak oda adni! :) De am semmi rossz nincs benne.
2012. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudod egy szűz fiúnak is nagy élmény az első, így nem fog tudni rád akkora figyelmet, gondoskodást, odafigyelést, érzékiséget adni, mert el lesz foglalva a saját érzéseivel.
2012. okt. 25. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!