Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 60-68 napos ciklussal menjek...

60-68 napos ciklussal menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
15 és fél éves vagyok. 12 éves korom óta menstruálok. Eleinte 40 napos ciklusaim voltak, majd ez átváltott 60-ra. A vérzésem napra pontosan mindig hét napos. Ekkor menstruáltam: 2012 júli 15, augusztus 15, október 17, december 31. Megemlítettem anyunak, csak annyit mondott, hogy ha nemi életet élek, akkor elmegyünk. Mondjam neki, hogy ezzel márpedig el kell menni orvoshoz? Vagy mi legyen? Ez még belefér? Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 11. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek el és kérdezzétek meg az orvost hogy nincs-e baj (valószínűleg nincs semmi csak még nem állt be rendesen a menszesz9, egyébként majd ha később íratsz fel tablettát évente 1x fog megvizsgálni és közötte 3 havonként fogsz receptért menni nem lesz vizsgálat csak kérdezget hogy jó-e a gyógyszer, nincs-e panasz.
2013. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy baj van, de abból sem lehet baj, ha elmész nőgyógyászhoz, legalább megnyugszol. :)
2013. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idős korban még normális.De ha aggódsz,menj el orvoshoz.
2013. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj lenne ez még a korodban.
2013. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinni, meg biztosnak lenni két különböző dolog, viszont biztosat csak orvos tud mondani!
2013. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!