Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előbb nőgyógyászhoz menjek...

Előbb nőgyógyászhoz menjek vagy védőnőhöz? 12 hetes, 0 napos vagyok.

Figyelt kérdés
Már voltam 9 hetesen sztk-ban nőgyógyásznál, aki adott beutalót vérvételre, vizeletvizsgálatra, ekg-ra, még várok az eredményekre( kb. 1 hét). Addig elmehetek a védőnőhöz? Még nem voltam. Ha megvannak az eredmények, akkor azokkal megyek vissza a dokihoz.. Ill. nem vissza, mert mostmár magánorvoshoz szeretnék járni. Ez így jó? Nem fogok kicsúszni az időből? Mert olvastam, hogy a 12.héten van fontos vizsgálat. Vagy menjek már most dokihoz?
2011. febr. 6. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Most már minél előbb kellene választanod dokit, és elmenni hozzá, és a védőnőhöz is. Ne várj semmire.
2011. febr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, azt még hozzá tenném, hogy a védőnő adja a kiskönyvet, amit viszont mindenhol fognak tőled kérni.

Boldog babavárást!

2011. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A védőnő csak akkor ad kiskönyvet, ha viszel neki igazolást élő terhességről az orvosodtól, szóval, ha nincsen ilyened akkor előbb doki.
2011. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj, hiszen most esedékes a 12 hetes ultrahang.
2011. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Igen, van papírom a terhességről!

Akkor holnap mindenképp bejelentkezek a kinézett dokihoz... Remélem nem lesz baj, ha az eredményeket még nem tudom vinni hozzá. Majd gondolom visszarendel azokkal is, de most legalább meglesz a 12.heti uh!

Köszi mégegyszer!

2011. febr. 6. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:

A papírral menj el a védőnőhöz,ad kiskönyvet. Abba fog pecsételni a doki, ami szükséges lesz az anyasági támogatáshoz szülés után(4 pecsét kell hozzá).

A dokidhoz is mindenképpen menj a leghamarabb.

Jó babavárást!

2011. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!