Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek nőgyógyászhoz...

Holnap megyek nőgyógyászhoz UH-ra. Kb ma vagyok 6 hetes 2 napos terhes. Szerintetek lesz már szívhangja a babámnak?

Figyelt kérdés
Olyan izgatott vagyok :) Már alig várom,hogy lássam és halljam a kis szívét dobogni :))
2012. szept. 10. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
50-50 %. Van akinek már van szívhang, van akinek nincs. Attól függ mikor volt peteérésed. Kívánom, hogy hallhasd! :D
2012. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és még valami..ugye duci kismama vagyok??Soha nem voltam vékony,kislány korom óta mindig volt rajtam felesleg,kb 10 éve küszködöm a súlyommal,de amióta terhes vagyok,a kívánósság is megnehezíti a dolgom,és csak gyarapodok :( Még csak 6 hetes vagyok,de már 78 kg..mi lesz így velem a terhesség végéig?A védőnő biztosan fogyókúrára fog fogni ha meglát.Itt a képem: [link]
2012. szept. 10. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 6+3 voltam, mikor már volt szívhang.

Annyira azért nem vagy duci szerintem! Hány cm vagy? Én 70 kg-val kezdtem, de ilyesmi pocim volt nekem is, 170 cm vagyok hozzá. Most 72 kg vagyok. 17 hkm

2012. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Major Andrea ***** válasza:

Szia! Én is ilyesmi alkatú vagyok mint te. A 12. hétig elég sokat híztam, azóta tartom magam a havi 1 kg-hoz, sőt most 2 hónap alatt 1,5 kg és volt hogy 2 hét alatt -1 kg. Ha ilyen alkatú vagy úgysem tudnak veled mit csinálni..... Téged meg ne érdekelljen.. :)

Az elsővel 28 kg híztam, fél év alatt soványabb lettem mint előtte valaha voltam.


Nekem 6+3 hetesen volt szívhang, de elég necces volt, mert még csak 3,6 mm volt a bébi. Ha most nincs majd 1 hét múlva lesz!!!

Üdv. 27 h kismami

2012. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló:160cm vagyok,és ehhez a magassághoz sztem sok a súlyom :( De azért nem szeretnék olyan nagyon sokat fölszedni a terhesség alatt.Hát majd ma délután 4-kor kiderül,hogy lesz-e szívhang. :) Köszönöm a válaszokat :)
2012. szept. 11. 07:44
 6/9 anonim ***** válasza:
78 kg vagy és 160 cm? én nem tudom az én mérlegem hogy mér, de én is 160 cm vagyok és 85!!!!! kg, viszont (meg ne sértődj, csak elcsodálkozom!!!), rajtam nem látszik ennyinek! nem vagyok csíkos sehol, a hasam nekem is nagy, de sztem nem látszik így (lehet, hogy elfogult lennék??? próbálok képet feltölteni! jah, amúgy nekem még 6+3 hetesen nem volt szívhang, bár olyan őskori gépe volt a dokinak, hogy lehet, hogy csak nem látszott... 7+5hetesen voltunk legközelebb vérzés miatt, akkor már látszott a pici szívverése. most csütörtökön megyünk 12 hetes UH-ra, nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen! jah és eddig nem híztam egy dekát sem, igaz már nem mozgok (párom letiltott a görkoriról meg már nem dolgozom, pedig sokat bicajjal jártam (20km oda 20 vissza). biztos fogok hízni. az émelygős időszakban fogytam fél kilót, de az már sztem vissza jött. sok sikert és egészséges babavárást! :)
2012. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló:nekem azért csíkos a hasam,a derekam,mert én kb 4 évvel ezelőtt több mint 100kg voltam,és lefogytam 63kg-ra :) Ebből sajnos télen visszajött 5kg,és június 3.án volt 1 éve,hogy összeköltöztem a párommal,és mivel együtt jobban esett az evés,így feljött még 7kg.És most vagyok 78-79.Voltam a dokinál,hasi UH-on még csak a petezsákot látta,de csinált hüvelyit is,és azon már látta az élő embriómat,és hallottam a szívhangját is :D :)) Jajj úgy örülök neki..6 mm-es a babám :)
2012. szept. 11. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:

szóval akkor te is ilyen súlyelhagyó, súlyfelszedő vagy! én is... mielőtt összejöttem a párommal (decemberben lesz 4 éve) 58 kiló voltam, tiszta izom, a sport volt a mindenem. ő sovány volt, elhatároztam, hogy felhizlalom, hát rá csak 10 kg, rám viszont 30 jött... :S


Nagyon örülök, hogy minden rendben van a babáddal! mikor kell vissza menned? én holnap megyek, már alig várjuk, és holnap leszünk 12. hetesek is! :) sok-sok sikert, és nagyon gratulálok! :)

2012. szept. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen én is ilyen vagyok..sajnos.Igen hála Istennek minden rendben van vele. :D Nagyon boldog kismami vagyok :) Majd 3 hét múlva kell visszamennem UH-ra.Remélem veletek is minden rendben lesz!!Gratulálok a babádhoz :) Akkor ti már elértetek egy állomást,és kezdődik az újabb trimeszter :D De jóóó :) Remélem az én babám is szépen fog fejlődni..eddig ügyesen csinálja egyem meg a kis szívét..jaj de imádom :D
2012. szept. 12. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!