Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehetne melltartó...

Szerintetek lehetne melltartó 11-12 és kor közötti lányoknak?

Figyelt kérdés
11 és fél éves vagyok és nem olyan nagyok de Nem picik a melleim, és (tudom hogy ez nem számít de már megjött) az osztálytársaim azt mondják hogy már hordhatnék melltartót, szerintem is mert már valamelyik toppom kicsi is rám, szóval kérhetnék egy kis segítséget?

2013. febr. 13. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használhatsz melltartót, ha zavar.

Sportmelltartót ajánlok.

Én 13-14 éves korom óta hordok melltartót.

2013. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi csak már féltem hogy kiröhögnének az osztálytársaim mert én vagyok az egyetlen "NAGYLÁNY" és ez őket egy kicsit váratlanul érte volna
2013. febr. 13. 19:41
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
A melltartó nem korhoz van kötve hanem ahhoz hogy szükséged van rá. ha igen hordj nyugodtan. Persze nem hiper szexi push uo a megfelelő de egy sport melltartó simán lehet, vagy bármilyen sima melltartó.
2013. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
A mellmérettől függ, hogy kell-e melltartó, nem pedig a kortól. Van akinek soha nem kell.
2013. febr. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
A melltartó viselése inkább mellmérethez kötött, mint korhoz. Sima, szivacs és merevítő nélküli pamut melltartót használj inkább az első 2-3 évben, ez a legjobb választás. Pl. triumphban is van ilyen, ezek nem is olyan drágák, mint a divatos fazonok, de szerintem bármelyik kínaiban is lehet ilyet kapni. Ha jól tudom, ezek 65AA-nál kezdődnek, de ha te fejlettebb vagy, akkor kellhet a 70-75-ös mell alatti körméret illetve A vagy B kosár is.
2013. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! De nem vagyok biztos a méretekben, ezért holnap előkeresek egy mérőszalagot... és megmondom az anyukámnak
2013. febr. 14. 17:31
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó válaszadó vagyok. Nem tudom, hogy miért csak 71%-ban hasznos a válaszom, pedig semmi hülyeséget nem írtam...

Kedves kérdező, íme egy táblázat, ami a segítségedre lehet: [link] :)

2013. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Kedves előző Válaszoló! Már rájöhettél volna, hogy itt nem hasznosság alapján értékelik a válaszokat, hanem szimpátia alapján. Az a lényeg, hogy Te a Tőled telhető legjobb szándékkal válaszoltál a Kérdezőnek! :)
2013. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köazönöm szépen a válaszokat:))
2013. febr. 15. 09:26
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Kedves 61%-os köszönöm a bíztatást!
2013. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!